Opakowania

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Opakowania

Post autor: zaderka »

Po ostatnim remoncie stwierdziłam, że trochę inaczej urządzę pokoje, bo za dużo miałam na półkach różnych wazoników i elementów ozdobnych. Na razie nie wiem, czy mi się przydadzą i nie chcę się ich pozbywać. Widziałam bardzo ładne i estetyczne pudełka kartonowe, do których mogłabym włożyć te wszystkie rzeczy. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Opakowania

Post autor: malwa »

Ja na Twoim miejscu postawiłabym jednak na solidne kartony do przeprowadzki bo to gwarantuje mi że te rzeczy spokojnie tam poleżą a w razie gdy zmienię zdanie mogę też je wysłać gdzieś na przykład kurierem
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Opakowania

Post autor: kapitalna »

Opakowania odgrywają kluczową rolę w naszym codziennym życiu, a plastikowe butelki są popularnym wyborem do pakowania różnych produktów. Jak czytamy w artykule https://www.radiosochaczew.pl/publikacj ... astikowych, plastikowe butelki okazały się dobrym pomysłem do różnych zastosowań.
ODPOWIEDZ