Gdzie na wakacje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Bari21
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt lis 26, 2021 8:25 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Bari21 »

Mam dla Was świetną propozycję - podróż na własną rękę w dowolne miejsce i własnym transportem! Wystarczy Wam pickup i camper terenowy, który możecie znaleźć w ofercie azar4 . Całkiem fajna opcja, szczególnie dlatego, że pojazd w całości nie ma dużych gabarytów i można parkować w wielu miejscach, w których nie jest to możliwe zwykłym camperem.
Pan Strach
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: duser »

Jak lubicie spędzać czas podczas wakacji? Decydujecie się raczej na aktywny wypoczynek, czy wolicie się relaksować i nic nie robić? Ja raczej wybieram relaks, ale czasem lubię korzystać z różnych sportów wodnych. Znajomi podpowiadali mi, aby sprawdziła pływanie deską SUP. Na razie zerknęłam na filmiki w internecie i trafiłam na stronę www.gosup.pl , gdzie dostępny jest całkiem spory asortyment. Tam można zainwestować w deską SUP oraz wiele potrzebnych akcesoriów.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: foxi11 »

Zawsze jestem zdania , że to tylko od nas i towarzystwa zależy to jak będziemy wspominać najbliższe wakacje. Wybieramy się do Włoch, gdzie z pewnością będzie bardzo ciepło. Musimy więc zaopatrzyć się w odpowiednie czapki z daszkiem, markowe okulary słoneczne oraz kremy z wysokimi filtrami. Zauważcie ,że wszystkie wymienione na końcu rzeczy są ochroną przed słońcem, mimo ,że jedziemy do Włoch właśnie po słońce.
Winietka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 10:32 am

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Winietka »

Jeżeli myślisz o zagranicznych wakacjach polecam już rozglądać się:) w terminie wakacji będą wyższe Decydowanie ceny.

My w tym roku chcemy spędzić trochę czasu w Polsce, szczególnie, ze w kraju również mozna przyjemnie wypocząć :) Mam ochote na wypoczynek nad Jeziorem, wynajęliśmy sobie taki Domek Okuninka - Domek w przyjemnej okolicy, z ruską banią w ogrodzie ;)

Jest to balia ogrodowa ogrzewana drewnem

Zdecydowanie polecam, wypoczywaliśmy tam rok temu i bardzo dobrze się tam bawiłam
ODPOWIEDZ