Piekarnik gazowy?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Piekarnik gazowy?

Post autor: sokolowski »

Czy wybierając piekarnik stawiacie bardziej na gaz czy na prąd? Bo są oba rozwiązania i praktycznie ciężko tak jednoznacznie określić co lepsze. Mam gaz, wiec nie problem u mnie.
Pan Strach
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Piekarnik gazowy?

Post autor: scesny »

Jak masz gaz, to idź w gaz. Prąd czasami wyłączają. Gazu to ja nie pamiętam by kiedykolwiek nie było. Kosztowo to nie ma takiego znaczenia. Może przy ogrzewaniu, ale w kuchni tego gazu zużywa się tak mało, że to tylko parę złotych jest. A teraz piekarniki nawet gazowe potrafią być fajnie zrobione. To nie to samo co kiedyś.
Anita
Stały bywalec
Posty: 138
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Piekarnik gazowy?

Post autor: Anita »

Stare piekarniki gazowe kojarzą mi się z ciężką regulacją temperatury. Te nowe są już zupełnie inaczej rozwiązane, posiadają funkcję termoobiegu więc wszystko idealnie można wypiec według uznania.
Paulika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:51 pm

Re: Piekarnik gazowy?

Post autor: Paulika »

Nie ma co porównywać starej technologii do obecnej stosowanej w piekarnikach gazowych. Sam wygląd sporo się różni, teraz takie piekarniki są nie tylko funkcjonalne ale i estetycznie wykonane. Pasują idealnie do nowoczesnych wnętrz kuchennych, a można to sprawdzić na przykłądzie SPG 67 z Solgaz, który moim zdaniem jest idealny.
Inia15
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:46 pm

Re: Piekarnik gazowy?

Post autor: Inia15 »

Paulika ten piekarnik rzeczywiście jest wart uwagi, a wygląda bosko. Do tego ma bogate wyposażenie i co najważniejsze łatwo go utrzymać w czystości dzięki specjalnej powłoce jaką jego wnętrze zostało pokryte.
ODPOWIEDZ