Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: raczek »

Ja korzystam z zakupów w internecie, ale głównie w celach służbowych, bo zamawiam tam rzeczy do własnego sklepu z odzieżą z Chin. Co jak co, ze znalezieniem sklepów/hurtownii itp. tam to problemów nie było, ale z transportem to już gorzej. Dobrze jednak, że znalazłam firmę oferującą transport z Chin, która mi w tym pomogła.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: kalioppe »

Inna sprawa, że niektóre rzeczy w internecie są o wiele łatwiej dostępne niż w zwykłych sklepach.
DObry przykład to monety. W takim sklepie: http://www.coinart.pl/kolekcjoner może zaopatrzyć się znacznie lepiej i szybciej, niż chodząc po sklepach stacjonarnych w swoim mieście. CI, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach na pewno docenią taką możliwość.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: katarynka »

Ja jestem na tak jeśli chodzi o zakupy w internecie, na wielu produktach mozna dużo zaoszczędzić
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: ajmara »

Na tak przemawia niewątpliwie łatwość i szybkość robienia zakupów przez internet.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to w zasadzie też z tym nie ma problemu.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: kangurka »

Ja jestem jak najbardziej na tak. Ostatnio większość zakupów robię właśnie w sieci i zdecydowanie sobie to chwalę. Kupuję tam ubrania dla siebie, przeglądam modę męską dla mojego chłopaka, szukam tańszej elektroniki, a często również i kosmetyków, których nie ma zazwyczaj w zwykłych drogeriach. Dziś można tam w zasadzie kupić wszystko, a brak konieczności wychodzenia z domu jest w tym przypadku ogromną wygodą.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: Hyorin »

Jeśli chodzi o zakupy w internecie to ja jestem jak najbardziej na tak, bo bardzo często kupuję w ten sposób. Najczęściej są to rzeczy, których nie mogę dostać w Polsce lub które ciężko znaleźć jak np. kosmetyki z Azji. Ostatnio kupowałam nawet gramofon, bo zapragnęłam odpalić moje stare płyty winylowe, a nie wiedziałam gdzie mogę go znaleźć stacjonarnie. Muszę jednak przyznać, że jedynie nie mogę się przekonać do zakupu ubrań przez internet, ponieważ obawiam się, że źle wybiorę rozmiar.
sidor
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:22 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: sidor »

Nasza firma oferuje tani transport dużych rzeczy zakupionych na allegro lub innych portalach internetowych. Wiemy że trudno czasem po zakupie coś przetransportować , dlatego oferujemy tani transport a dla forumowiczów dodatkowa zniżka. Nasza firma oferuje usługi kurierskie , przeprowadzki oraz [ransport ciężarowy Wrocław i cała Polska.
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2014 6:15 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: sylwia4012 »

Ja często kupuję w sklepach internetowych. Najczęściej są to ubrania i różnego rodzaju kosmetyki, można wiele zaoszczędzić. Wcześniej bałam się kupować w e-sklepach, że będzie coś nie tak z przesyłką, że dostane wadliwy towar. W końcu się przełamałam i nie żałuję. Moim ostatnim nabytkiem jest zegar ścienny z cenzura Wybrałam ten zegar 89cm , w kształcie kwiatka
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2014 4:27 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: Brodacz876 »

sylwia4012 pisze:Ja często kupuję w sklepach internetowych. Najczęściej są to ubrania i różnego rodzaju kosmetyki, można wiele zaoszczędzić. Wcześniej bałam się kupować w e-sklepach, że będzie coś nie tak z przesyłką, że dostane wadliwy towar. W końcu się przełamałam i nie żałuję. Moim ostatnim nabytkiem jest zegar ścienny z cenzura Wybrałam ten zegar 89cm , w kształcie kwiatka
Fuj, nigdy bym nie wybrał zegara w kształcie kwiatka :))))(
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Zakupy w internecie - na tak, czy na nie?

Post autor: enigmaa »

Zakupy w Internecie jak najbardziej tak, jest to wygodne i w wielu przypadkach tańsze nawet jak doliczy się koszty przesyłki.
Robiąc zakupy w Internecie i korzystając z bankowości internetowej dla swojego bezpieczeństwa trzeba zachować kilka zasad https://www.finai.pl/blog/bezpieczenstw ... -oszustom/
ODPOWIEDZ