Fototapeta w kuchni??

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: stobejczyk »

Może w ostateczności bym się na taki motyw zgodziła, ale szczerze mówiąc to w większości naszych małych pomieszczeń kuchennych to nie bardzo widzę fototapety, bo zmniejszaja pomieszczenie. Chyba, że w jadalni.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Zbig55 »

Do kuchni nie zastosowałbym, raczej powierzchnie zmywalne, nie przyjmujące zapachów kuchennych.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Kobite »

Nie spotkałem się z fototapetą w kuchni chyba, że w części jadalnej. Jak ktoś chce koniecznie jakiś obrazek w kuchni czy grafikę to niech sobie lepiej pomyśli o projektach z jakimiś panelami szklanymi tutaj jest kilka fajnych aranżacji majsterszklarz.pl/. Kwestia w tym, żeby ich samemu nie starać się montować bo to dość trudne, szczególnie jak ktoś chce żeby to było zrobione dobrze.
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Andrei »

Jeśli już to warto inspirować się jakimiś motywami kwiatowymi, np. słoneczniki, tulipany, bzy. Ewentualnie kawa, herbata, cytryna. Takie tematy w kuchni są bardzo modne :)
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Mokana »

Co do fototapety w kuchni to zbytnio nie mam przekonania. :) Jeśli już to wolałabym panele szklane z jakąś fajną grafiką. Poza tym zawsze można je zrobić ze swojego zdjęcia. :) Osobiście podobają mi się mniej więcej takie motywy:
Obrazek
Obrazek
źródło zdjęć: majsterszklarzpl/panele-szklane-z-grafika/[/url]
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Andrei »

A mnie właśnie nie podoba się kuchnia zrobiona na żółto. Nie wiem, kojarzy mi się to z cytryną i za każdym razem gdybym do niej wchodził, miałbym grymas na twarzy ;) Za to motyw kawy i maków ciekawy :)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Hyorin »

Mi się podobają tylko fototapety z jakimś dużym miastem, jednak nie pasują one do kuchni. ;)
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: Andrei »

No nie, do kuchni akurat nie, ale do salonu czy nawet sypialni jak najbardziej. Kiedyś widziałem w jednym biurze fototapetę z motywem Tokio na całej ścianie. Nieźle to wyglądało.
oleska23
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 18, 2014 12:13 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: oleska23 »

Jak się ma dużą kuchnie to można poszalec na ścianach, ja nad blatem do jedzenia mam widoczek przyklejony, kupowaliśmy tutaj spam akurat taka nam się podobała i pasowała kolorystycznie do naszego pomieszczenia.
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Fototapeta w kuchni??

Post autor: radek84 »

Fototapety to świetna sprawa. :P. W kuchni nie mam, lecz w przedpokoju mam i jestem zadowolony z tego. :D. Mam dość mały, umieściłem motyw wodospadu. Przy podłodze jest zakończenie rzeki a w oddali spad. W dodatku położyłem ciemne płytki, to jakoś to się wszystko komponuje. :D.
ODPOWIEDZ