Wybór dobrych sztućców

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mokana
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz gru 29, 2013 12:14 am

Wybór dobrych sztućców

Post autor: Mokana »

Czym powinno się kierować przy wyborze sztućców? Chciałabym podarować komplet sztućców w prezencie ślubnym, jednak nie za bardzo wiem jakie kryteria brać pod uwagę poza ładnym wyglądem. :) Przeglądając kilka ofert zauważyłam, że sztućce Gerlach mają dożywotnią gwarancję i możliwość mycia w zmywarce. Macie może takie u siebie? Czym powinnam się kierować i na zwrócić uwagę wybierając dany komplet?
Ostatnio zmieniony ndz maja 04, 2014 12:03 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Wybór dobrych sztućców

Post autor: Aleksandra »

Na pewno dożywotnia gwarancja to duży atut jeśli chodzi o wybór sztućców,
ale też kierowałabym sie ich wyglądem no i tą możliwością mycia w zmywarce bankowo, zwłaszcza, że to młodzi więc pewnie będą mieć.
A można jeszcze zajrzeć na sztućce w witeksie: witeks.pl/sztucce - bardzo duży wybór mają, piękne.
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Wybór dobrych sztućców

Post autor: Ola30N »

niezłe te sztućće z witeksu - pooglądałam, robią wrażenie .
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Wybór dobrych sztućców

Post autor: Brodacz876 »

Bardzo fajne :) Też sobie sprawie taki komplet po wypłacie pewnie :D Nigdy o nich wcześniej nie słyszałem :P

Mam też srebrny komplet, ale aż strach tym jeść xD
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Wybór dobrych sztućców

Post autor: Dorota40 »

im co droższe tym rzadziej po to sięgamy - coś w tym jest :)
ODPOWIEDZ