Dekoracje aluminium i stal

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Dekoracje aluminium i stal

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Dekoracje z dodatkami lub całości wykonane ze stali i aluminium - jakie wybrać, co jest fajne, a co już wyszło z mody?
Tu możecie pisać o różnych ciekawych dekoracjach nowoczesnych do domu.
Pochwal się, poleć pomysł!
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Dekoracje aluminium i stal

Post autor: kalioppe »

Mnie bardzo się podobają lampy z tych materiałów. O na przykład tutaj można takie zobaczyć: swiatswiatlapl. Dość nowoczesne, ale w klasycznych wnętrzach też fajnie wyglądają, jeśli się je odpowiednio zaaranżuje.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dekoracje aluminium i stal

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja lubię połączenie takich rzeczy ze szkłem, bardzo mi się podobają wyroby tego typu, ale są dość chłodne, więc aby wyglądały dobrze, we wnętrzu potrzebny jest jakiś ciepły, przytulniejszy akcent :)
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Dekoracje aluminium i stal

Post autor: yettie »

Świetną dekoracją ze stali są niecodzienne grzejniki stalowe - przykład na zdjęciu tutaj .
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Dekoracje aluminium i stal

Post autor: Monaki »

Może i karnisze nie uchodzą za dekorację ale te tutaj są naprawdę ozdobne. :) I wykonane ze stali nierdzewnej. Widziałam takie u koleżanki, jak będę robiła remont to sama planuję zamówić.
Jarocki
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 28, 2014 3:00 am

Re: Dekoracje aluminium i stal

Post autor: Jarocki »

Fajne dekoracje widziałem w sklepie firmowym Rosental, ale były przede wszystkim ceramiczne. Te dodatki wyglądają bardziej na stalowe, choć pewnie są wykonane z innego materiału. W sumie wszystko zależy od gustu i od wyglądu pomieszczenia. :)
Ostatnio zmieniony pt maja 30, 2014 4:33 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
ODPOWIEDZ