Kocia kuweta w kuchni??

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Klara23
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pn lip 15, 2013 10:50 pm

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: Klara23 »

Zdecydowanie wybrałabym inne miejsce na tego typu "rzeczy". Chyba najbardziej przekonuje mnie tutaj przedpokój.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: designerka »

Ja trzymam kuwetę w kuchni, bo nie mam na nią miejsca ani w przedpokoju, ani w łazience. Wolę już kuchnię, niż pokój.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: Brodacz876 »

designerka pisze:Ja trzymam kuwetę w kuchni, bo nie mam na nią miejsca ani w przedpokoju, ani w łazience. Wolę już kuchnię, niż pokój.
To szykuj się na pasożyty w twoim organiźmie z racji tego że przejdą na twoje codzienne jedzenie ;)))
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: radek84 »

Kuweta w kuchni? Nie, odradzam. Często u mnie goście przyjmowani są na kawę w kuchni i gdyby była taka kuweta, raczej by nie chcieli tam siedzieć. Odpycha człowieka widok załatwiającego się kota, mimo, że tego nie widać, kiedy Ty pijesz lub jesz...
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: Thea33 »

To chyba nienajlepszy pomysł, nawet, jeśli kot jest super czyściochem, a właściciel superdbaluchem to perfekcyjna pani domu nie byłaby najszczęśliwsza, gdyby trafiła do takiego domu ;)
baransky
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 25, 2015 10:14 am

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: baransky »

to najgorsze co może być... wybaczcie, ale mieszkałem na studiach ze współlokatorką, która miała kota, a kot miał kuwete w kuchni, czego nigdy nie mogłem zrozumieć... śmierdziało niemiłosiernie. nawet po jakimś czasie odechciało mi się cokolwiek robić w tej kuchni. wyprowadziłem się po dwóch miesiącach :)
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: meblonista »

Czy dla domowników czy dla gości, załatwianie się jakiegokolwiek zwierzęcia w kuchni nie jest zbyt dobrym pomysłem,
tym bardziej, że zapach kota jest dość specyficzny i zatrzymuje się we wnętrzu..
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: Kobite »

meblonista pisze:Czy dla domowników czy dla gości, załatwianie się jakiegokolwiek zwierzęcia w kuchni nie jest zbyt dobrym pomysłem,
tym bardziej, że zapach kota jest dość specyficzny i zatrzymuje się we wnętrzu..
Dokładnie z tym, że zauważ, że jak ktoś mieszka w kawalerce to może mieć problem gdzie indziej umieścić kuwetę. A do osób, które mają z tym problem wejdźcie sobie na home aroma mają środki do zwalczania przykrych zapachów w tym zwierząt - homearomapl/pl/c/Zwierzeta/81 ogólnie niektóre rozwiązania, które mają w kwestii zapachów są bardzo fajnie. Mieszkanie można bardzo ciekawie zaaranżować właśnie przy użyciu zapachu. Można stworzyć ciekawy klimat we wnętrzu i przy okazji pozbyć się tych przykrych zapachów.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: artystka »

Według mnie też kuweta powinna być w łazience... Chociaż teraz są takie zamykane kuwety, wydają się być higieniczne, ale i tak będzie czuć kiedy kot się będzie załatwiał. Tak na marginesie to wymyślają teraz bardzo oryginalne kuwety. Zobaczcie:
Obrazek
Obrazek
//Źródło:e-pazur.com///
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Kocia kuweta w kuchni??

Post autor: OlaPe »

Ja mam kuwetę w kuchni ale codziennie w niej sprzątam. W przedpokoju i w łazience jest za mało miejsca aby mogła tam stać.
ODPOWIEDZ