Ściana w paski

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: katarynka »

Mogą wygladać fajnie, lecz nie należy potem przesadzać z ich nadmiarem podczas doboru wyposażenia. Nie chcemy chyba, by kojarzyło się ono z celą więzienną ;).
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: siedemosiemdwa »

To fakt, należałoby bardzo uważać, żeby przypadkiem nie przesadzić. Ogólnie jestem na tak, ale raczej w pokoju dziecięcym a nie w sypialni.
camomille
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:40 am

Re: Ściana w paski

Post autor: camomille »

Pionowe paski moim zdaniem na tak, ale poziomie jakoś tak sztywno. Nie bez znaczenia jest też kolor, więc unikałabym połączeń problematycznych.
magnacharta
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:36 am

Re: Ściana w paski

Post autor: magnacharta »

@camomille, a co powiesz na czarno-białe połączenia? odnośnie pasów poziomych, również nie trafiają w mój gust. co o tym myślicie? jakieś rady, doświadczenia czy namiary na speców?
camomille
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:40 am

Re: Ściana w paski

Post autor: camomille »

@magnacharta, mnie podoba się afrykański efekt pasków, o ile można to tak określić ;) Co do klasycznych pasków nie jestem przekonana. Jakie kolory dobrać, jak myślicie?
Załączniki
wzornik koloru africa farba dekoracyjna.jpg
wzornik koloru africa farba dekoracyjna.jpg (120.83 KiB) Przejrzano 6093 razy
malina103
Świeżak na forum
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 07, 2014 5:34 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: malina103 »

jeśli chodzi o pasy to bardzo dobre rozwiązanie, pasy zawsze dobrze wyglądają i idealnie wyglądają na tle np. obrazu czy lustra.
Szefrolet
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 30, 2015 4:22 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: Szefrolet »

Do sypialni zamiast pasków wybrałabym tapetę z jakimś powtarzającym się delikatnym ornamentem, fajnie prezentują się zwłaszcza tapety winylowe, ale niestety są dość drogie w porównaniu ze zwykłymi
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ściana w paski

Post autor: siedemosiemdwa »

Pasy wydłużają pomieszczenie. To dobry pomysł w przypadku mieszkań, gdzie sufity są bardzo niskie.
ODPOWIEDZ