Zabawki jako element wystroju?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: raczek »

Kupując zabawki biorę pod uwagę: bezpieczeństwo, funkcjonalność i to czy dziecku się spodoba, czy będzie chciało się nią bawić, czy też uzna za nudną i nieciekawą.
Pan Strach
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: Monaki »

Zauważyłam, że w czasopismach wnętrzarskich zabawki są traktowane właśnie na tej zasadzie - jako element dekoracyjny wnętrza. Cóż, dla mnie jest ważne żeby były estetyczne (ogólnie kształtowanie potrzeby estetyki jest dla mnie istotną kwestią), ale z drugiej strony najważniejsze to, żeby zabawki służyły do zabawy, a nie do zaspokajania potrzeb estetycznych. :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: kalioppe »

Ostatnimi czasy zwracam uwagę jeszcze na cenę - no niestety, trzeba trochę zacisnąć pasa. Na szczęście w internecie można znaleźc tańsze zabawki - Więc jest i tanio i ładnie :)
Damian
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw wrz 05, 2013 7:00 pm

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: Damian »

Warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo zabawki, bardzo często zdarza się że te tanie są złożone z materiałów o bardzo złej jakości ..
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: Magdalena30 »

Właśnie najważniejszą sprawą jest bezpieczeństwa i każdy bierze to pod uwagę w zależności od wieku dziecka. Musisz wiedzieć, że im więcej pozwalasz dziecku tym bardziej będzie odpowiedzialne w przyszłości.
magnacharta
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: śr sie 20, 2014 8:36 am

Re: Zabawki jako element wystroju?

Post autor: magnacharta »

Którzy producenci są Waszym zdaniem szczególnie godni uwagi, jeśli chodzi o zabawki dla maluchów? Jestem ciekaw opinii, szczególnie tych niezwiązanych z promocją określonych marek, tylko dotyczących jakości i funkcjonalności zabawek. Z góry dziękuję!
ODPOWIEDZ