Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Post autor: Kawowa »

Opłaca się kupować pełny serwis obiadowy, jeśli mieszkanie dzielą ze sobą tylko dwie osoby?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Post autor: Anita12 »

Pewnie nie ma sensu robienie takich zakupów, bo prawdopodobnie nigdy nie użyjesz wszystkich tych talerzy na raz.
Ale zawsze warto kupić mniejszy zestaw, bo jednak coś zawsze wędruje do zmywarki, a na czymś trzeba jeść :)
Zobacz sobie te propozycje: witekspl/serwisy-obiadowe-kawowe
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Post autor: Zbig55 »

Bedzie na zapas, w razie stłuczki, rodzina może się powiekszyc, goście złożą wizytę, wiec jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Jeśli macie w kuchni zmywarkę warto kupić taki zestaw, gdyż chowając do niej brudne naczynia szybko zacznie brakować czystych. Nawet jeśli zmywarki nie ma, warto mieć jednak kilka sztuk więcej naczyń. Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś nas odwiedzi :)
Panna N
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 30, 2015 2:14 pm

Re: Pełny serwis obiadowy dla dwóch osób?

Post autor: Panna N »

Pewnie, że się opłaca. Chyba przyjmujecie czasami gości? ;) Ja tez mieszkam tylko z mężem, dzieci póki co nie mamy, ale zawsze ktoś do nas wpadnie na kawę, a taki serwis jest wtedy jak znalazł. Ja kupowałam w firmie Witeks.pl i jestem bardzo zadowolona. Koleżanki za każdym razem pytają mnie skąd wzięłam taki ładny serwis ;)
ODPOWIEDZ