Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: Aleksandra »

A jak zapatrujecie się na różnego rodzaju łazienkowe kontrasty?
Np czarno biała łazienka :arrow: tu parę fajnych zdjęć mają z takich aranżacji kontrastowych,
albo łazienka czerwony - czarny, niebieski - biały itp?

Moim zdaniem jakąś magię i taki nowoczesny ryt to ma:)
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: katarynka »

mnie bardziej podobają się łazienki w stylu skandynawskim, ale taka czarno biała tez może fajnie wyglądać, co do biało niebieskiej to mnie akurat wszelkie błękity drażnią i nie chciałabym mieć takich kolorów...gdziekolwiek
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: Pumpilka »

I skandynawski styl i kontrasty mają w łazienkach swój urok.
Ja musiałabym mieć 5 mieszkań żeby mieć w nich 5 łazienek które mi się marzą:)
Poza nowoczesnymi i retro jeszcze taka szara łazienka (tu zdjęcia) mi po głowie chodzi.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: katarynka »

hehe dobre z tymi pięcioma mieszkaniami, ja mam chyba podobnie, może nie pięć, ale tak trzy to na pewno, żeby zrealizować wszystkie swoje architektoniczne fantazje :P
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: kalioppe »

No coś w tym jest, że trudno zdecydować się na jedną opcję. Takie kontrastowe łazienki są bardzo ciekawe, chociaż na co dzień wolałabym chyba coś przytulniejszego. Taką black&white mogłabym mieć dla gości.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Kontrastowe połączenia w łazience to fajne, energetyczne rozwiązanie. Szczególnie kiedy idziemy wziąć poranny prysznic, i potrzebujemy zastrzyku energii.

Ja jeśli będę musiał urządzić łazienkę od nowa (może za kilka lat) to na pewno będzie to biel z wieloma dość jaskrawymi akcentami, pomarańczu lub czerwieni.
http://www.Meble-Bogart.pl

Mail: natalia.ozog@meble-bogart.pl
GG: 48123155
Tel. 791 16 16 16
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: kangurka »

Ja mam czarno-białą łazienkę, więc zapatruję się na tego typu pomysł jak najbardziej pozytywnie :). Urozmaiciłam trochę te kolory fioletowymi dodatkami i całość prezentuje się naprawdę ciekawie.
filip.s
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: pn cze 24, 2013 12:33 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: filip.s »

Ja zdecydowałem się na stonowany kontrast - glazura w ciemnobrązowym kolorze i jasnokremowym. W takiej kolorystyce wybrałem też większość wyposażenia, dodatków i akcesoriów i mogę nieskromnie powiedzieć, że efekt jest fantastyczny :D
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: Kobite »

Mi jak najbardziej, ale ważne też, żeby było jakieś nawiązanie do tych kontrastów bo takie przejścia, które nie są ze sobą spójne wcale fajnie nie wyglądają. Druga sprawa, że ostatnio kupiliśmy glazurę do łazienki i kuchni i mamy bardzo fajne przejścia w mieszkaniu między wszystkimi pomieszczeniami. Jakbyście szukali fajnej glazury to http://glazuragniezno.pl/ naprawdę spory wybór, a glazura jakoś dla mnie jest najlepszym materiałem do łazienki.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Łazienkowe kontrasty - podobają się?

Post autor: meblonista »

Oprócz klasycznego kontrastu czerni i bieli polecam biel z np. turkusem,
który oprócz tego, że jest ostatnio dość modnym kolorem,
dobrze się wszystko razem komponuje, tworząc morską aranżację :)
www.meblonista.pl - Wiem czego chcę
ODPOWIEDZ