Telewizor w sypialni

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Telewizor w sypialni

Post autor: kalioppe »

Jesteście za czy przeciw? Ja osobiście nie mam tv w sypialni i jestem zadowolona. Wolę w spokoju poczytać przed snem niż wpatrywać się w migający ekran. A co Wy o tym myślicie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Dorota40 »

My wybraliśmy do sypialni taki standardowy, ale mały telewizor LED (przez nokaut, bo akurat cena była ok),
i ogląda się bardzo fajnie, ale nie powiem, że czasem ma się na coś sypialnianego ochotę, a partner siedzi i się gapi w jakiś super horror, który do "milszych" rzeczy niespecjalnie nastraja.
No cóż... ale sama nie mam odwagi przenieść tv do dużego pokoju. Bo lubię zasypiać jak coś brzęczy w tle.
Jazda?
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Znam ludzi którzy nie zasną bez telewizora. Sam lubię zasypiać oglądając filmy. Jednak w sypialni nie powinno być telewizora.
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Pumpilka »

Czyli też pan uważa, że tv zaburza seksualność sypialnianą?
hihihi
niby śmieszne, ale jak się nad tym zastanowić, to to jest nawet trochę przerażające :(
dagna
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 20, 2012 1:25 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: dagna »

Jestem ogólnie przeciwna tv w domu, więc tym bardziej w sypialni. Wszystko można obejrzeć teraz w necie, więc szkoda czasu na tv ;)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Internet to bardziej niezależne medium niż TV, sam nie oglądam już w ogóle wiadomości w standardowej telewizyjnej formie, mam kilka swoich sprawdzonych portali które w zupełności mi wystarczają!
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Anita12 »

Zdecydowanie przeciwko! Telewizja, wiadomości i wszystko co tam nadają powoduje tylko, że niepotrzebnie się denerwuję. Dla własnego zdrowia psychicznego odradzam więc. Co innego, gdyby tv miał służyć wyłącznie do oglądania filmów. Ale to nie przejdzie z moim partnerem, który kocha wiadomości.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ja również nie lubię sobie szargać nerwów niepotrzebnymi informacjami. Trafiają do mnie tylko najważniejsze informacje - jak ostatnio abdykacja papieża czy meteoryt w rosji.. poza tym nie mam zielonego pojęcia co dzieje się na świecie, a czas i nerwy które na tym oszczędzam wolę spożytkować w inny sposób.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja jestem przeciwniczką, ale niewiele mi to daje, bo choć nie mamy tv w sypialni, to ukochany przynosi laptop i na nim puszcza filmy ;P Efekt jest taki, że On po 5 min. zasypia, a ja się wciągam w oglądanie i rano wstaję niewyspana :-/
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Telewizor w sypialni

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Dużym atutem internetu jest to ze daje nam możliwość segregowania informacji które nas interesują, i nie musimy słuchać po kolei o wszystkim.
ODPOWIEDZ