Skrzynie i kufry sypialniane

Oaza wypoczynku: aranżacja wygodnej i jednoczesnie romantycznej sypialni, meble, szafki nocne, dekoracje, dywany. Oświetlenie i wyposażenie sypialni - spytaj o radę, podpowiedz innym, urządź się z pomysłem!
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Skrzynie i kufry sypialniane - które z tych popularnych mebli do sypialni podobają się wam najbardziej?
Kufry na pościele, płaszcze, koce, skrzynie dekoracyjne itp.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: Dorota40 »

To ja może nie będę nowego wątku zakładać, tylko tu spytam...
szukam fajnego, oryginalnego kufra do sypialni, który można by postawić przy łóżku podobnym do tego z fotki (to jest łóżko Laurent - oczywiście ja nie mam oryginału, ale bardzo podobne).
No i szukam pod to kufra na pościel.

Pomysły?
Załączniki
Fotka z luxlife.pl
Fotka z luxlife.pl
loze.jpg (8.86 KiB) Przejrzano 5880 razy
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: Anita12 »

Ja bym poszukała w starociach. Na jakichś targach albo w sklepach z antykami. Tak można łatwiej trafić na podobne rzeczy, a przy tym zaoszczędzić sporo kasy. No chyba, że komuś zależy na nowoczesnym designie.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: katarynka »

może poszperaj na tym serwisie sprzedajemy.pl, bo to tez właśnie taki niby pchli targ, gdzie ludzie pozbywają się zbędnych im rzeczy, może będzie pasował Ci np. taki kufer mnie on się osobiście bardzo podoba, trochę dziwię się, że nikt jeszcze go nie przygarnął :P
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Ja bym polecił coś z jakiejś taniej sieciówki, byle wykonane z litego drewna, a następnie sam postarzył - bazując na internetowych poradnikach. Tanim kosztem można uzyskać super mebel :)
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: raczek »

Na moim osiedlu pan od 20 lat ma budkę z wiklinowymi wyrobami, właśnie u niego kupiłam swoją skrzynie. Tanio i solidnie, można liczyć na takich rzemieślników, w przeciwieństwie do anonimowych firm w internecie.
miminka210
Świeżak na forum
Posty: 12
Rejestracja: śr paź 23, 2013 5:38 pm

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: miminka210 »

Mi strasznie się podobają takie stare kufry lub skrzynie w sypialni, nawet idealne są na pościel ( kołdry, poduszki) .
anija35
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 16, 2013 11:55 am

Re: Skrzynie i kufry sypialniane

Post autor: anija35 »

A nie lepiej szafa jakaś pojemna lub wnękowa? Niż takie skrzynie? Akurat nie jestem zwolenniczką tych skrzyń. Jeżeli jest ładna to znów trudno ją czyścić a po drugie wykorzystuje miejsce w dużej ilości a dużo w niej nie pomieścimy.
ODPOWIEDZ