Podłoga do kuchni

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
KiniaN123
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 04, 2016 3:56 pm

Podłoga do kuchni

Post autor: KiniaN123 »

Witajcie! Mam do Was ogromną prośbę... Poradzicie mi jakąś firmę, która ma w swojej ofercie ciekawe rozwiązania na podłogę do kuchni? Chodzi mi raczej o kafelki, bo drewnianą podłogę (JP Promis) już mam na przedpokoju i w pokojach... A do kuchni wchodzi się bezpośrednio z przedpokoju... Mam już zamówione meble do kuchni w zabudowie ze Scavolini w kolorze jasnego beżu. Dlatego chciałabym coś, co będzie pasować do jasnej kuchni a dodatkowo będzie fajnie współgrać z drewnianą podłogą. :) Mogę na Was liczyć? :)
Z góry dziękuję! :)
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: enigmaa »

proszę czytać regulamin i nie umieszczać linkó w każdym poście - skasowane.Płytki w kuchni to chyba najlepsze rozwiązanie, ponieważ podłoga w kuchni najbardziej się brudzi i zawsze może się coś rozlać, rozsypać podczas prac kuchennych. Ciekawie wygadają płytki flizowane, układane w różne wzory geometryczne.
Kalis
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 29, 2016 1:55 pm

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: Kalis »

Też jestem za kafelkami w kuchni, są bardziej praktyczne :) takich wzorzystych jeszcze u nikogo nie widziałam, ale wydaje się za fajne rozwiązanie :)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: Kobite »

Drewno też może być praktyczne i łatwe do czyszczenia, są przecież specjalne szlifierki do drewna tutaj macie przykład jak taka podłoga wygląda po szlifowaniu systemy-htcpl/htc-ezwood.html nie tylko fajnie nadają się do odnawiania starych podłóg, ale również do przystosowania nowych do odpowiednich warunków. Genialnie też wygląda szlifowany kamień, ale to już inna bajka.
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: bajaola »

Jasne, deska jest praktyczna, trzeba ją zabezpieczyć, poza tym jest ona odnawialna, cyklinowanie załatwia sprawę. Uważam, ze drewno jest najlepszym materiałem jeśli chodzi o podłogi. Nie dość, że wprowadza super klimat to jest bardzo wytrzymała.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: Martis04 »

Mi się podobają takie dużo płytki, są dość drogie ale super wyglądają, wiecie o które mi chodzi? Takie jasne rewelacyjnie wyglądają.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja w castoramie kupiłam płytki. Ale takie średniej wielkości, bo mam małą kuchnię i duże by nie pasowały.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: AlaKawa »

Płytki to zdecydowanie najbardziej popularnie rozwiązanie, jeżeli chodzi o podłogę w kuchni. Sama jednak zastanawiam się na zastosowaniem w tym pomieszczeniu podłogi laminowanej. Zarówno taką opcję, jak i oczywiście bardziej klasyczne produkty jakiś czas temu widziałam w ofercie Impro podłogi Wrocław. Opcja ta z tego co wiem, jest nie tylko trwałym rozwiązaniem, a jednocześnie świetnie się prezentuje. Podobnie jak z resztą inne produkty w asortymencie wspomnianej firmy.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: designerka »

Też jestem za płytkami. Są najbardziej wytrzymałe z innych materiałów. Poza tym - łatwo się je czyści i są ponadczasowe.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Podłoga do kuchni

Post autor: kangurka »

Podłoga w kuchni powinna być przede wszystkim dopasowana do stylistyki pomieszczenia i łatwa w sprzątaniu. Polecam artykuł tekstowynet/posadzki-zywiczne-gdzie-najlepiej-sprawdzaja-sie-posadzki-z-zywicy/ - posadzki z żywicy do dobre rozwiązanie nie tylko w halach produkcyjnych i magazynach, ale coraz częściej wykorzystywane także w domach.
ODPOWIEDZ