Komody

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Komody

Post autor: Aleksandra »

Oryginalne komody do salonu:
gdzie ich szukać i jakimi komodami WY moglibyście się pochwalić?

Rozpoczynam dział komodowy!
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Komody

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Komody, i ogólnie meble do salonu powinny być wybierane spośród jednego zestawu mebli, tak aby wszystkie elementy pasowały do siebie. Ciężko dopasować coś do wnętrza z osobnych elementów, tak aby wyglądało przyzwoicie.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Komody

Post autor: katarynka »

ja swoją własną komodą nie mogę się pochwalić, bo niestety nie mam na komputerze jej zdjęcia, ale mogę Wam pokazać taką, którą chciałabym kupić, chodzi mi konkretnie o tą komodę uwielbiam taki styl, a jeszcze do tego biały kolor mebli ;)))
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Komody

Post autor: Meble-Bogart.pl »

W pierwszej chwili myślałem że to oryginalny antyk :) ale doczytałem opis i zobaczyłem cenę. Odnośnie tego tematu chciałem dodać że właśnie moim zdaniem kupowanie antyków jest bezsensowne i świetnie tłumaczy to powyższy przykład komody. Możemy mieć nowy, nieużywany mebel który wizualnie wygląda jak antyk a do tego za niską cenę!
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komody

Post autor: siedemosiemdwa »

Mnie się bardzo podobają białe lub bielone meble, najlepiej z przecierkami, w takim postarzonym stylu. Komody są extra, gdy ich masywność jest zestawiona kontrastowo z cienkimi, ozdobnymi nóżkami, szalenie mi się coś takiego podoba :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Komody

Post autor: kangurka »

Ja akurat mam białe meble w sypialni, ale nad komodą się jeszcze zastanawiam. Mam dosyć małe mieszkanie i wolałabym go nie zagracić, więc nie wiem, czy komoda nie będzie już pójściem o krok za daleko.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komody

Post autor: siedemosiemdwa »

A tam, gadasz, przecież komoda to niezwykle praktyczny mebel, zwłaszcza jeśli chcemy w niej przechowywać bieliznę :D Zawsze trzeba znaleźć argumentację potwierdzającą, że nasza zachcianka jest słuszną potrzebą ;-)
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Komody

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Co prawda to prawa, każdą zachciankę można usprawiedliwić. Można też zamówić komodę o mniejszych wymiarach - tak aby zbytnio nie zagracać mieszkania ^^
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komody

Post autor: siedemosiemdwa »

Cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza ;-))) Mniejsza komoda to też jest dobre rozwiązanie, tylko trzeba przemyśleć, czemu ona ma służyć, żeby się później nie okazało, że to, co miało się w niej pomieścić, nie zmieści się nawet w połowie :P
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Komody

Post autor: siedemosiemdwa »

Na podłodze? Ojej, to już lepiej upchnąć pod łóżkiem ;-) Ja ogólnie lubię komody, więc czy duża, czy mała to zawsze jest mile widziana, o ile oczywiście jest ją gdzie postawić :D
ODPOWIEDZ