Kojec dla psa

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Kojec dla psa

Post autor: kalioppe »

Macie w swoim ogrodzie kojec? Ja byłam zmuszona go postawić, bo mój pieseczek waży tyle co mały cielak i ludzie się go zwyczajnie bali ;) Zdecydowałam się na kojec z tej strony : maritompl/ i jestem całkiem zadowolona. Ciekawa jestem, jak Wy rozwiązaliście ten problem. Może ktoś budował kojec samodzielnie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Kojec dla psa

Post autor: Anita12 »

Byle nie trzymać psa na łańcuchu! My mamy mniejszego pieska, ale też jest w kojcu, wypuszczamy go w nocy, żeby sobie pobiegał. Mamy kojec z siatki, taki niespecjalnie stabilny i estetyczny, przydałoby się go zmienić...
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kojec dla psa

Post autor: siedemosiemdwa »

Serce by mi pękło, gdybym musiała któregokolwiek z moich psów zamykać w kojcu :( Mam kilka małych kundelków, wszystkie latają sobie wolno, dzielnie pilnując naszego ogromnego podwórka, każdy z nich ma też swoją małą, ciepłą budkę. Ale rozumiem, że są sytuacje, w których taki kojec jest niezbędny.
ODPOWIEDZ