Kosiarki i podkaszarki

Dyskusje o rzecza przydatnych w ogrodzie: lampy ogrodowe, solarne, różnego typu oświetlenie ogrodowe, i narzędzia sprawdzające się przy codziennych pracach w ogrodzie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Dorota40 »

Czym tam kosicie u siebie ogrody? - pytanie oczywiście do szczęśliwych posiadaczy ogrodu:)
U nas teściowa kosi i z kosiarek ma takie zielone elektryczn (tanie), ale nazwy nie kojarzę,
no i kosy spalinowe: http://ogrodosfera.pl/podkaszarki (podkaszarki) z agromy.
Ja się dopiero uczę obsługi - mimo wieku zawsze się trochę cykałam koszenia :shock:
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Anita12 »

U mnie to zawsze była robota dla facetów i tak powinno zostać :). Nigdy sama nie kosiłam i nie zamierzam i szczerze mówiąc, to nawet nie wiem, czy mamy kosiarkę spalinową, elektryczną czy jaką. Ważne, że trawnik skoszony
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: kalioppe »

E tam, jak jest dobra kosiarka to koszenie to nic trudnego.
Ważne, żeby nóż był ostry i dosłownie sama jedzie, wystarczy nią kierować :)
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: JacekPP »

Wiesz co jeżeli mieszkasz na stałe to musisz zainwestować w kosiarke i podkosiarkę. Ja jak jeżdzę raz na jakiś czas to mam tylko kosiarkę :)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Dorota40 »

Anita12 pisze:U mnie to zawsze była robota dla facetów i tak powinno zostać :). Nigdy sama nie kosiłam i nie zamierzam i szczerze mówiąc, to nawet nie wiem, czy mamy kosiarkę spalinową, elektryczną czy jaką. Ważne, że trawnik skoszony
Coś Ty, my jako babeczki lubimy sobie pokosić - wiesz jak się przy tym można super opalić?
Czas i tak upłynie.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Aleksandra »

A tu trafiłaś w dziesiątkę;)
Ja koszę w stroju kąpielowym - opalenizna z każdej strony wyborna:)
A męzowi to zostawiam co najwyżej wybór kosiarki, chociaż i tu nakierowuję go na jakieś zestawienia
typu http://www.budujesz.pl/wiadomosc/kosiar ... epsza/102/ - tego, żeby nie poszedł mi pierwszej z brzegu kupić "na odczepnego";)
Wolę jak sprzęt do ogrody porządny
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Majeczkaa »

Musze kupić dobrą podkaszarkę do swojego ogrodu, ale problem w tym , ze nie potrafie zdecydowac się na konkretny model. Rozważam zakup jednej z podkaszarek dostepnych tutaj https://mtdsklep.pl/podkaszarki-i-kosy.html , bo produkty z tego sklepu są w dużo niższej cenie od produktów z innego sklepu, ale nie wiem jak z ich jakoscią. Ktoś może robił tam zakupy?
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Anita »

Majeczkaa poszukaj sobie kosiarek od John Gardener. W swojej cenie to najlepszy wybór. Mocne i działające całkiem fajnie. A cenowo na bardzo atrakcyjnym poziomie. Warto spojrzeć na nie podczas wyboru.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kosiarki i podkaszarki

Post autor: Hyorin »

U mnie sprawdza się traktorek, bo mam dość spory obszar, więc kosiarka nie wchodzi w grę :D
ODPOWIEDZ