Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: boom99 »

Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni przez architekta, który i zaprojektuje wnętrze i kupi do niego odpowiedni sprzęt, meble itd?

I czy macie dobre doświadczenia z takimi realizacjami?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: Dorota40 »

Parę tysięcy na pewno - zwłaszcza jeśli taka kuchnio-jadalnia ma być wykończona z klasą :)
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: boom99 »

A poleciłabyś kogoś, kto się takimi aranżacjami zajmuje i przy okazji nie jest super drogi,a super dobry?:)
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: Aleksandra »

Bardzo dobra jest firma Deconova z tamtych okolic - a co do cen to już trzeba by sobie zerknąć na ich stronę i wybrać np. jeden z trzech pakietów cenowych (średni: deconovapl/pakiet-medium.php to cena od 950 zł brutto za metr aranżacji).
Wiadomo, że to nie są tanie usługi, ale jednak wtedy wnętrze, czy to kuchnio-jadalnia, czy salon są wykończone na tip top.

Obrazek
ładnie?
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: kalioppe »

Spokojnie można się obejść bez projektanta :)
Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na szukanie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: Majeczkaa »

Tak na prawdę cena nie zależy do końca od miasta, bo możemy kupić dużo tańsze meble przez internet. Owszem ceny ekip remontowych są znacznie wyższe w Warszawie, ale remont jadalni nie jest tak czasochłonny jak remont np. łazienki i możemy znaleźć kogoś kto zrobi nam to za ok 12zł/h . Ja co prawda nie mieszkam w Warszawie, ale mam tam mieszkanie, które wynajmuje i które zostało wcześniej wyremontowane i udało mi się to zrobić bardzo tanio. Np. stół do jadalni kupiłam w tym sklepie florimeble.pl/50-stoly-do-jadalni i zapłaciłam za niego w zasadzie połowę mniej niż zapłaciłabym w sklepie stacjonarnym.

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
Awatar użytkownika
OoOoPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 9:57 am

Re: Ile w Wawie może kosztować wykończenie kuchnio-jadalni?

Post autor: OoOoPP »

najlepiej to samemu się za to zabrać. Wziąć do pomocy jakiegoś brata czy męża i samemu to zrobić. Naprawdę dzięki temu można sporo zaoszczędzić
ODPOWIEDZ