Pomysły na wakacje

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Gagarinka »

całkiem nieźle brzmi ten rejs: wybieram to, albo morze, albo w góry :)
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Hyorin »

Ja na pewno wybiorę się nad morze :) Już nie mogę się doczekać! Byle tylko trafić na dobrą pogodę.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Aleksandra »

Ja praktycznie cały zeszły rok urlopowałam się gdzieś na wodzie, za to w tym roku planuję góry, ale że uwielbiam pływac to chcę to połączyć.
W Białce Tatrzańskiej sa góry i baseny termalne
myślę, ze to mogłoby byc całkiem interesujące urozmaicenie.
Oczywiście jeszcze nie na 100% pewne, ale kusi.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Agata Malinowska »

Byłam w tych termach!
.Ekstra sprawa!
.Polecam szczerze!Zabawa przednia, widoki cudowne :)
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: mariel »

A ja lubię polskie morze, a szczególnie okolice Łeby, dlatego już wypatrzyłam niezbyt drogie Łeba noclegi na początek lipca i mam nadzieję, że pogoda jakoś dopisze i będę mogła wypocząć, a przede wszystkim nawdychać świeżego powietrza.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Hyorin »

Ja lubię podróżować po Polsce, niezależnie od pory roku. Dopiero co byłam w Beskidach. Uwielbiam te góry. Zatrzymałam się w hotelzlotygronpl/ w pokoju z widokiem na Beskidy. A przy lepszej pogodzie było widać nawet Tatry. Może dlatego, że ten hotel położony jest na szczycie :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: designerka »

Lubię Polskę, ale nie latem. Pogoda jest taka nieprzewidywalna... Wolę urlop spędzać za granicą.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: siedemosiemdwa »

designerka pisze:Lubię Polskę, ale nie latem. Pogoda jest taka nieprzewidywalna... Wolę urlop spędzać za granicą.
Mam tak samo... Polska jest dobra latem, ale na dwu- trzydniowe wypady. Ale na pewno nie na dwutygodniowy urlop.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: kalioppe »

Ja staram się planować nasze wyjazdy tak, żeby korzystać w każdym miejscu z jak najbardziej zróżnicowanych atrakcji. Zwiedzanie po raz kolejny tych samych zabytków to średnia przyjemność. Za to jakieś imprezy w plenerze? Jak najbardziej!
Zawsze wyszukuje info o takich eventach w sieci. Czasem można się zupełnie przypadkiem natknąć na coś ciekawego.
Ostatnio czytałam np. artykuł o tym, że RWE zmienia nazwę na Innogy: cojestgrane24.wyborczapl/cjg24/1,347,20352440,0,Juz-nie-RWE--Od-teraz--innogy.html . No i okazuje się, że z tej okazji w Warszawie są organizowane różne fajne wydarzenia. Szybko sprawdziłam program i nasz kalendarz i wstępnie już mamy zaplanowany wypad. Kto powiedział, że wakacje muszą się kończyć w sierpniu? ;)
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Yosia »

Co powiecie na Gdańsk? Pięknie jest tam o każdej porze. Słyszałam, że hotel w centrum gdańska Puro ma fajne podejście do gości, a na stronie widziałam, że także ładne pokoje. Jak mi się uda jeszcze dostać parę dni wolnego, to na pewno Gdańsk odwiedzę.
ODPOWIEDZ