Pomysły na wakacje

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Anita »

W tym roku wybieram się na późne wakacje. Kierunek mego wypoczynku może dość nietypowy ale wybrałam wycieczkę do Gruzji i Armenii. Nigdy tam nie byłam więc jestem ciekawa tych miejsc. Wybieram się na wyciekę objazdową zorganizowaną przez Wytwórnię wyprawa z ciekawym planem wyjazdu. Skusiły mnie liczne wyprawy w góry, skalne miasta odpoczynek nad morzem jak i zwiedzanie legendarnego miasta Batumi.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: kalioppe »

Moim zdaniem praktycznie wszędzie można dobrze odpocząć. Wystarczy trochę organizacji i dobrych chęci :)
W internecie można znaleźć informacje na temat ciekawych wydarzeń i imprez w większości dużych miast w naszym kraju.
Dla przykładu, śniadanie organizowane w Warszawie przez RWE przy okazji zmiany nazwy na Innogy. Wydaje się naprawdę fajne. Zawsze to miła odmiana od kolejnego śniadania jedzonego w domu. Jeśli ktoś wybiera się w najbliższym czasie do Warszawy, na pewno warto skorzystać.
I okazuje się, że nawet w zatłoczonej stolicy można złapać oddech i spokojnie się zrelaksować w miłym miejscu :)
toma001
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 03, 2016 1:27 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: toma001 »

my jedziemy za to na Dominikane. Trzeba w koncu zobaczyć ten lazur wody i biały mięciutki piasek :)
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Majeczkaa »

Ja w tym roku zamierzam skorzystać z oferty ataspl/pl/obozy-krajowe Chcę wysłać swojego syna na obóz rekreacyjny. Do wyboru mam mnóstwo zajęć i atrakcji. Poza podstawowymi zajęciami mój syn będzie miał możliwość zajęć w Parku Linowym w Łebie, jest też Sea Park Sarbsk największy na północy Polski parku rozrywki. Kolejną atrakcją jest zwiedzanie „Domku do góry nogami”, gdzie świat staje na głowie i czujemy się w nim tak, jakbyśmy byli w innym wymiarze i przestrzeni, zmienia się odczucie stanu równowagi. Są też zajęcia sportowe: siatkówka, tenis stołowy, piłka nożna, plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika, dyskoteki, konkursy, ogniska.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: siedemosiemdwa »

A co myślicie o tym, żeby spokojne wakacje spędzić w Polanicy Zdroju? Jest tam wiele wygodnych noclegów, a i sama miejscowość jest urokliwa. Jeśli ktoś chce po prostu wypocząć, to myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: duser »

Świetnym pomysłem, dla osób, które lubią przygody oraz ciekawy sposób podróżowania, myślę, że będzie podróż camperem pickup, tutaj znajdziesz ofertę azar4 Myślę, że każdy doceni taką komfortową podróż i będzie to niezapomniana przygoda.Warto rozważyć tą kwestię.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: arnika »

Warto pomyśleć o oryginalnym spędzeniu wakacji. Co powiecie na przykład na czarter jachtu Jeziorak, Iława - Tempesta Jachty: https://tempesta-jachty.pl/ ? Myślę, że urlop spędzony na jachcie to coś nietuzinkowego.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: scesny »

Fajne wycieczki ma Wytwórnia Wypraw. Warto sprawdzić i rozważyć. Zależy czego oczekujemy. To tak naprawdę są objazdówki i są dość intensywne, ale za to najwięcej można zobaczyć i poznać. No chyba ze ktoś leci na drugi koniec świata po to, by posiedzieć w hotelowym basenie, to wtedy nie mam pytań. W Polsce na ROD tez można w basenie posiedzieć :lol: Ale jednak będąc za granicą, dalej, ja osobiście mam większe wymagania. I wole właśnie zwiedzać i poznawać. Więc objazdówki to dla mnie strzał w 10-tke.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: dzoana »

Teraz są ferie - warto więc też pomyśleć o jakimś ciekawym wyjeździe. Ja zazwyczaj przeglądam różne podróżnicze blogi w poszukiwaniu wyjazdowych inspiracji. Widziałam bardzo ciekawe artykuły na tym blogu: https://hasajacezajace.com/ . Myślę, że Wam też spodobają się ich treści.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: asieczek »

gdzie mieliście podróż pośłubną? Czy podróż poślubna w polsce do jakiegoś pieknego miejsca by wam wystarczyła zamiast egzotyczne wakacje za granicą? patrząc po cenach wycieczek to chyba właśnie czeka nas odpoczynek w kraju i nie wiem gdzie się wybrać :)
ODPOWIEDZ