Większe rozmiary ubrań.

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Większe rozmiary ubrań.

Post autor: Kobite »

Obecnie szukam koszul dla siebie tyle, że w sieciówkach brakuje moich rozmiarów, które są troszkę więcej czasami wejdę w tradycyjną XL ale to rzadko. Pytanie jak wygląda sprawa ze sklepami internetowymi czy znacie inne miejsca takie jak te -modnyduzypanpl/12-koszule gdzie w ofercie są np. koszule tylko, dla osób większych jeśli chodzi o tuszę.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: kangurka »

Ja na szczęście nie mam tego problemu, bo noszę XS. Chociaż czasem to wcale nie taka fajna sprawa.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: kalioppe »

Faktycznie, nieco większe kobiety mogą mieć spory problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Inna sprawa, że wiele z nich nie wie, jak się ubierać, żeby dobrze wyglądać. Tymczasem dobrze dobrane ubrania mogą świetnie maskować niedoskonałości naszej figury.
Sama bardzo lubię doradzać innym właśnie w doborze ubrań. Myślę nawet nad zapisaniem się do takiej szkoły: fam-makeuppl/kierunki/wizazysta___stylista_kierunek_dzienny_roczny . Myślicie, że w naszym kraju jest zapotrzebowanie na tego typu usługi? Czy same chciałybyście z nich kiedyś skorzystać?
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: Kaska32 »

Na pewno problem ze znalezieniem ładnych ubrań jest większy niż u pań, które noszą klasyczne 36 czy 38. Ale są bardzo fajne sklepy internetowe, które mają w swojej ofercie ubrania w większych rozmiarach np. modbis.pl. Szczerze polecam, bo kreacje są tam niebanalne i modne, niezależnie od rozmiaru. Tu macie przykład:

Obrazek
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: Hyorin »

Teraz już chyba nie ma problemu z tym, żeby kupić większe ubrania. Nawet sieciówki mają działy z odzieżą XXL.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: siedemosiemdwa »

Wydaję mi się, że jak się kupuję w internecie, to nie ma problemu. Gorzej jak się chce takie rzeczy dostać stacjonarnie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: Hyorin »

H&M ma całe takie działy z odzieżą dla puszystych. A w amerykańskich są całe takie piętra :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: siedemosiemdwa »

To mnie jakoś nie dziwi... A wiesz, że sukienki weselne warto przejrzeć na domodi? Ja tam zawsze rozpoczynam poszukiwania ubrań, powieważ mogę określić jaki rozmiar, czy styl mnie interesuję.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Większe rozmiary ubrań.

Post autor: kangurka »

Na Domodi mają bardzo fajne ciuchy. Sama często korzystam z ich strony i jeszcze się nie zawiodłam.
ODPOWIEDZ