Biurko dla pracownika

Meble biurowe: reprezentacja, wnętrza, propozycje.
Fotele do biura, krzesła, szafy i regały, przechowywanie dokumentów, designerskie propozycje na nowoczesne biuro. Po prostu: firmowe klimaty.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Biurko dla pracownika

Post autor: Aleksandra »

Małe i skromne, czy duże i wygodne - żeby czuł się jak w owianej legendą siedzibie google? :D
Jakie biurka dla pracowników macie w swoich firmach?
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Biurko dla pracownika

Post autor: katarynka »

ja mam dosyć duże biuro, ale nie jakies znowu ogromne, jednak mieści się na nim wszystko to co potrzebuje i co najwazniejsze nikt sie tym co na nim jest nie interesuje :D
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Biurko dla pracownika

Post autor: Dorota40 »

Ja siedzę w firmie przy biurku wygodnym - wprawdzie to na pewno nie jest mebel za paręset tysięcy, bo i takie biurka widziałam, ale raczej coś w stylutakich: :arrow: biurokonceptpl/c/36/krzesla-biurowe-krzesla-i-fotele-biurowe .
Te tańsze oczywiście - ale wizualnie to tak własnie wygląda.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Biurko dla pracownika

Post autor: Meble-Bogart.pl »

To zależy od tego jaką prace wykonujemy.

Do niektórych zadań niezbędne jest duże biurko, czasami wystarcza małe, niekiedy tez trzeba pójść na kompromis pomiędzy biurkiem a szafką/kontenerkami.

Jest to kwestia indywidualna, zależna od potrzeb pracownika - musi po prostu być jak najbardziej wydajna.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Biurko dla pracownika

Post autor: siedemosiemdwa »

Biurko dla pracownika powinno być przede wszystkim funkcjonalne, dostosowane do jego pracy oraz ergonomiczne, czyli wygodne i sprawiające, że pracownik będzie się dobrze czuć w miejscu pracy. Gdy pracowałam w sekretariacie miałam biurko narożne. Było to dobrym rozwiązaniem, bo na przedniej części blatu miałam ustawiony komputer i zostawione miejsce na aktualnie przeglądane dokumenty, a po prawej miałam kawałek blatu na wszystkie potrzebne mi rzeczy (inne dokumenty, kubek z kawą, teczka z archiwum, teczka z listą obecności, organizer z numerami telefonów, moją komórkę itd.). Pod blatem miałam jeszcze taką małą półeczkę, która zawsze była zawalona dokumentami do późniejszego przeglądnięcia, ten stosik tylko rósł w oczach ;-)) ale fajnie, że mogłam go tak ukryć przed wzrokiem klientów firmy :D
Jurek
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: pn sie 19, 2013 11:28 am

Re: Biurko dla pracownika

Post autor: Jurek »

Ja polecam znacznie większe biurko dla pracownika ponieważ będziesz mógł się później poczuć znacznie lepiej niż w swoim domu.
ODPOWIEDZ