Mała altana w ogrodzie

Altanki, domki ogrodowe, wiaty, zadaszenia, place zabaw dla dzieci i inne elementy małej architektury ogrodowej. Co wybrać, czego unikać, jak stawiać przed domem różne niespotykane cuda. Rozmowy.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Mała altana w ogrodzie

Post autor: Anita12 »

Ile może kosztować zbudowanie niedużej altanki ogrodowej?
Chciałabym postawić coś takiego, ale nie wiem czy budżet mi na to pozwoli....
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Mała altana w ogrodzie

Post autor: Kawowa »

A myślałaś o jurcie?
To też jest dobra opcja, zwłaszcza jeśli zależy ci na tym, żeby konstrukcja była trwała, ale efektowna i posiadala nie tylko dach, ale i ściany :)
Tutaj: ekojurtypl/ jest stronka, na której możesz sobie zobaczyć jak to właściwie wygląda.
Możesz to wykorzystać na różne sposoby, a koszt będzie zbliżony do tego, co wydałabyś na klasyczną altankę.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Mała altana w ogrodzie

Post autor: Aleksandra »

Całkiem ciekawe, nie słyszałam o czymś takim.
Ale robi wrażenie, to przyznaję.
W sumie gdybym miała do ogrodu poszukiwać altany, to faktycznie albo taka ekojurtowa jak piszesz, albo coś w stylu klasycznego domku letniskowego, w którym latem panuje przyjemny chłód i można sobie posiedzieć i pogadać ze znajomymi.
jak ten np. ogrodosfera.pl/domek-na-dzialke-do-samodzielnego-montazu-szwajcaria.

W ogóle dzisiajtyle jest możliwości, że szok.
ODPOWIEDZ