Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: Anita12 »

Macie pomysły na jakieś nietypowe, oryginalne dekoracje do pokoju dziecięcego?
Ostatnio szukam inspiracji, ale nie trafiłam na nic, co byłoby w zasięgu mojej wykonalności.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: Kawowa »

Weź może pod uwagę takie dekoracyjne rolety?
Widziałam tutaj: lotaripl/ coś takiego. Można u nich zamówić gotowe produkty, w postaci zwykłych rolet lub takich z różnymi nadrukami albo zlecić wykonanie nadruku według własnego pomysłu.
Są tam też dostępne szablony, z którymi da się stworzyć samodzielnie konkretny projekt.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: designerka »

Anita12 pisze:Macie pomysły na jakieś nietypowe, oryginalne dekoracje do pokoju dziecięcego?
Ostatnio szukam inspiracji, ale nie trafiłam na nic, co byłoby w zasięgu mojej wykonalności.
A może naklejki? świetne są też tiulowe pompony.
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: sylwia4012 »

Rolety są bardzo ładne kolorowe dla dzieci i przydatne w pokojach, ponieważ przy upałach dają trochę cienia i są lepsze niż zasłony. Ładne i profesjonalne wewnętrzne i zewnętrzne widziałam w Kielcach w spam czytamy regulamin . Jak nie bedziesz mógł się zdecydować to Ci doradzą.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: kangurka »

Ja nie przesadzałabym z nie wiadomo czym. Lepiej postawić na rzeczy w dobrym guście, które znaleźć można chociażby na Homebooku czy Pakamerze.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: designerka »

Ja nie kupowałabym przede wszystkim czegoś, cvo się dziecku znudzi po roku. Lepiej czasem samemu podjąć decyzję np. co do koloru.
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: joaśka »

ja lubię rękodzieło i takie też podobaja mi sie ozdoby do dziecięcego pokoju. Ślicznie wygląda imię dziecka zrobione z miękkich liter, albi trójkątne chorągiewki, albo cotton balls, które mogą zastąpić lampkę nocną :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: designerka »

Ja także bardzo lubię takie dodatki. A co myślicie o firankach w pokoju dziecięcym? Tutaj: homebookpl/produkty/firany-i-zaslony widziałam całkiem ładne. Nie wiem tylko, czy to nie zbiera kurzu.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Dekoracje w pokoju dziecięcym...

Post autor: siedemosiemdwa »

Wolałabym jednak rolety w pokoju dziecięcym. Ale jak już chcesz firanki to są całkiem ładne.
ODPOWIEDZ