Lampa wisząca do kuchni

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Lampa wisząca do kuchni

Post autor: Dorota40 »

Oto moja nowiutka lampa wisząca do kuchni:
Obrazek
To ta czerwona w środku: podoba się? Kupiona przez sklep z lampami http://swiatswiatla.pl/index.php/cat/c8 ... uchni.html, cena niecałe 136 zł, ale po zawieszeniu w kuchni to normalnie wygląda bajerancko.
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: Pumpilka »

Całkiem ładna - podoba mi się :)
Myślę że w kuchni spokojnie mogłaby mi się sprawdzić. Co najwyżej wybrałabym tą pomarańczową, bo czerwona zbyt ognista jak na moje oko jest.
Pyzata
Monaki
Zaglądacz forumowy
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 09, 2013 11:16 am

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: Monaki »

Hehe, szczerze mówiąc nie widzę tam żadnej czerwonej lampy, ale ta biała jest niczego sobie. :) Do mnie by nie pasowała do kuchni, ale myślę że w wielu aranżacjach by fajnie wyglądała, rónież w jadalni.
JacekPP
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: JacekPP »

Znakomita lampa takiej właśnie szukałem od dawna :) Myślę, że wkrótce uda mi się coś takiego znaleźć :)
Monikka80
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 10, 2016 7:04 pm

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: Monikka80 »

duża metalowa w stylu skandynawskim czy loftowym, bardzo takie lubię, są oryginalne, sama taką niedawno kupiłam :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: designerka »

Jeśli lampa wisząca, to tylko nad stołem. Tak to wolę oświetlenie punktowe. Ale nie halogeny, tylko takie bardziej wystające punkciki. Chociaż oczywiście nie zawsze będzie do pasowało.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Lampa wisząca do kuchni

Post autor: kapitalna »

Bardzo mi się podobają wiszące lampy w kuchni. A że wszystko praktycznie zamawiam w kuchni to i poszukiwałam ekskluzywne lampy w sieci właśnie. I tak trafiłam do sklepu https://www.sfmeble.pl/c/oswietlenie-ekskluzywne gdzie poza meblami mają elementy oświetlenia, dekoracje do mieszkania. Z resztą zobaczcie sami, od 199 zł wysyłka gratis. Można zamawiać z dostawą z wniesieniem.
ODPOWIEDZ