Kto posiada jacuzzi w domu?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: mikra »

Mam kilka pytań do Was. Przede wszystkim:
1) jakie rozwiązania sprawdzają się w warunkach domowych?
2) czy jacuzzi wymaga specjalnej opieki, prac "konserwacyjnych"?
3) czy minibaseny spa wymagają szczególnych warunków?
Pan Strach
Tacka
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 11, 2013 3:53 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: Tacka »

Pod minibasen musisz mieć powierzchnię i odpowiednie miejsce, bo tutaj zasady przyłączania są nieco inne.
Konserwacja? Jak dla mnie nie wymaga specjalnie więcej niż wanna, a rzeczywiście wrażenia są niesamowite, szczególnie kiedy człowiek wraca po stresującym dniu.
Zresztą my w czerwcu wymienialiśmy jacuzzi w ramach promocji firmy Herbec. Macie jakąś starą wannę z jacuzzi?
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: mikra »

Hmm... ale jeśli to nasze jacuzzi nie działa od wielu lat i po prostu jest to zwyczajny zabytek, to też nam naliczą ten rabat? Bo to co mamy jest mega archaiczne, a nawet kiedy działało, to nic nie dawało.
Tacka
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 11, 2013 3:53 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: Tacka »

A czemu mieliby nie dać? Jeśli spełniacie warunki promocji to absolutnie nie ma podstaw żeby odmówić.
Napiszcie do Herbec, podaj jaki to dokładnie model jacuzzi - musisz tam gdzieś mieć nazwę, jeśli nie na wannie, to w papierach.
Macie jakis rachunek?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: siedemosiemdwa »

Niestety nie posiadam, ale bardzo chciałabym mieć. Koleżanka ma z firmy sundace czy jakoś tak i jest nim zachwycona.
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: mikra »

W przyszłym tygodniu będziemy mieli całość zainstalowaną - czekamy tylko na monterów. Faktycznie firma sama usunie starą wannę i wstawi nową. Dostaliśmy normalnie rabat, tzn. dostaniemy i nie miało znaczenia to, że nasza wanna jest zabytkowa ;-)
Margo
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:43 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: Margo »

Super, ja tylko mogę pomarzyć... łazienka za mała, ale może kiedyś :) ciekawi mnie jaki to koszt takiej przyjemności ?
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: OlaPe »

Ja też mogę tylko pomarzyć ale teraz tak pomyślałam, przecież można kupić sobie wannę z hydromasażem i efekt powinien być podobny :)
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: annna »

Niestety nie mam, choć chciałabym ;)
Ale jak byłam w pensjonacie, w którym było jacuzzi
to były tam 2 prysznice i kratki na odpływ.
To jest ważne, bo zawsze tam się nachlapie wodą.
No i prysznice przy jacuzzi, nawet gdy tylko rodzina z tego korzysta
to trzeba się przepłukać pod natryskiem.
No chyba że to takie maluteńkie jacuzzi jak wanna z hydromasażem
to wodę za każdym razem się zmienia.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kto posiada jacuzzi w domu?

Post autor: siedemosiemdwa »

OlaPe pisze:Ja też mogę tylko pomarzyć ale teraz tak pomyślałam, przecież można kupić sobie wannę z hydromasażem i efekt powinien być podobny :)
Czytałam kiedyś, że żeby efekt był podobny to musisz mieć wannę na "super wypasie". A takie w sumie kosztują niewiele mniej od jacuzzi.
ODPOWIEDZ