Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Aleksandra »

Myślicie że dla kuzynki, która ma 4 dzieci i nie stać jej za bardzo na zakup zmywarki,
to taki sprzęt byłby dobry na prezent?
Nie chcę strzelić gafy, żeby nie pomyślała, że uważam ją za biedną czy coś, z drugiej strony jak sobie oglądam zmywarki na porównywarce to cenowo nie jest źle i byłoby mnie stać na taki praktyczny prezent.
Lepiej niz cukierki, które się przeje.
Pan Strach
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jeśli nie jest istotą bardzo obrażalską i potrzebna jej zmywarka,
to myślę że nawet będzie zadowolona :)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: kalioppe »

Ja jestem za. Przy czwórce dzieci zmywania jest całe mnóstwo, dlatego zmywarka na pewno się jej przyda. Zamiast się obrażać, powinna to docenić. Ewentualnie możesz się z kimś złożyć, żeby prezent od jednej osoby nie wydawał się zbyt drogi.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Meble-Bogart.pl »

Na pewno lepiej niż cukierki :) tym bardziej że zmywarka to duża oszczędność wody i czasu - tylko z prądem nieco gorzej, ale i tak warto! Ja bym się nie obraził za taki prezent :)
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Anita12 »

Zależy, czy obdarowywana ma skłonność do strzelania fochów o takie rzeczy. Jeśli nie, to bym kupiła tą zmywarkę. Przy takiej dzieciarni na pewno jej się przyda, żeby mieć trochę więcej czasu dla siebie.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: katarynka »

o ile macie bliskie kontakty to może być dobry prezent, ale jeśli widujecie się rzadko to faktycznie może sobie pomyśleć, ze masz ją za jakaś gorszą
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Motyl »

Jeśli tylko jesteście w dobrej komitywie i cię na to stać to kupuj. Myślę że się ie obrazi a wręcz będzie ci wdzięczna bo zmywarka to naprawdę jest wyręka a przy czwórce dzieci pewnie liczą się z każdym groszem.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: siedemosiemdwa »

Wow, chciałabym dostawać od rodziny takie prezenty na święta :D Warto jednak upewnić się, że będzie miała gdzie wstawić tę zmywarkę ;-)
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: raczek »

Nawet jeżeli nie jest fanką zmywarek na dzień dzisiejszy to na pewno pokocha ją całym sercem jak ją dostanie. Będzie wam dozgonnie wdzięczna!:)
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Zmywarka na święta - ok pomysł czy lepiej nie?

Post autor: Rafal »

Moim zdaniem jest to troszkę za drogi pomysł, uważam, że warto zrobić bardziej skromny prezent ale od serca.
ODPOWIEDZ