Słaby pęcherz?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Słaby pęcherz?

Post autor: Anita12 »

Czy są jakieś sposoby na takie dolegliwości?
Szczególnie uciążliwe to jest teraz, latem, kiedy się trochę więcej podróżuje.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Słaby pęcherz?

Post autor: Kawowa »

Wydaje mi się, że dobrze zrobisz, jak zaczniesz wykonywać ćwiczenia mięśni Kegla. W ten sposób można szybko pozbyć się takich dolegliwości.
A zanim to zadziała, masz do wyboru takie akcesoria jak pieluchomajtki dla dorosłych, wkładki urologiczne i tym podobne.
Być może są też jakieś leki na to, ale nie interesowałam się, więc nie wiem czy jest coś takiego.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Słaby pęcherz?

Post autor: anitalesz »

Anita a zastanawiałaś się nad zabiegiem laserowym? Wiem, że brzmi to strasznie,ale sama po ciąży poddałam się takiemu zabiegowi i moje życie całkiem inaczej teraz wygląda. Nie muszę pisać bo każda kobieta z tym problemem, wiec co to znaczy mieć problem z nietrzymaniem moczu. Zabieg jest bezbolesny i mnie wystarczył jeden. Po miesiącu spokojnie mogłam kichać i schylać się bez obawy, że nie utrzyma moczu. Zabieg wykonałam w Esteticenter, gdzie zabiegi tego typu są wykonywane często i stąd moja decyzja, żeby właśnie tam się wybrać :)
ODPOWIEDZ