Telewizor - czy potrzebny?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: Agata Malinowska »

Czy mieliście dylematy, jeśli chodzi o zakup telewizora do domu, czy raczej od razu wiedzieliście - tak chcę lub nie nie chcę w domu tv?
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: Thea33 »

My od razu wiedzieliśmy, że nie chcemy, ale życie zweryfikowało i ten pomysł... Po kilku latach kupiliśmy nasz pierwszy tiwik.
Jakoś specjalnie długo nie wybieraliśmy modelu, ale to chyba nie był najlepszy pomysł, bo teraz, kiedy już się przyzwyczailiśmy, ze coś ta brzęczy w tle to przydałby się lepszy. Szczególnie, kiedy jesteśmy na przykład w Rtv Euro Agd i widzimy całą ścianę tych wypaśnych tv, za które już nie trzeba płacić majątku!
Chcesz kupować???
joaśka
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: pt wrz 04, 2015 9:34 am

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: joaśka »

Na początku nie mieliśmy TV, ale wkońcy (niestety) został kupiony. Czytelnictwo nam ogromnie spadło więc postanowilismy go jednak zlikwidować :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: siedemosiemdwa »

Potrzebny z pewnością nie jest, szczególnie odkąd jest telewizja internetowa. Ale ja osobiście wolę oglądać filmy na dużym ekranie niż na monitorze laptopa.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: Dorota40 »

siedemosiemdwa pisze:Potrzebny z pewnością nie jest, szczególnie odkąd jest telewizja internetowa. Ale ja osobiście wolę oglądać filmy na dużym ekranie niż na monitorze laptopa.

Mam tak samo - jednak co ekran to ekran,
zuepłnie inny odbiór filmów, niż na mini laptopiku.
Czas i tak upłynie.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: Kaska32 »

U mnie w domu jest, ale na szczęście nie czesto go włączamy, choć kiedy ma sie w domu dwójke dzieci, to wcale nie jest takie łatwe. Najcześciej jest włączony wtedy, kiedy chłopcy oglądają mecz.
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: OlaPe »

Ja telewizora w domu nie mam i mi z tym jest dobrze. Ile czasu mam dla siebie i bliskich :) Kiedyś telewizor miałam to tylko siedziałam i seriale oglądałam ;)
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: Bimbek »

Ja uważam, że telewizor jest potrzebny, dlatego nie miałem takiego dylematu :) Długo przed nim nie przesiaduję, ale nie wyobrażam sobie nie mieć.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: scesny »

siedemosiemdwa pisze: pt paź 23, 2015 6:56 am Potrzebny z pewnością nie jest, szczególnie odkąd jest telewizja internetowa. Ale ja osobiście wolę oglądać filmy na dużym ekranie niż na monitorze laptopa.
Dokładnie. Mały ekran to jednak nie to. TV o odpowiedniej wielkości się przyda. A jak już jest to czasem sobie jakiś dokument włączę z kanałów typy Discovery itd. Z pakietu od Elpos mam tego trochę. A w przypadku telewizji internetowej to potrzeba szybkiego internetu, by odpowiednio oglądać program. Jak już ma być dobrze to niech to będzie TV z minimum 4k i HDR :)
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Telewizor - czy potrzebny?

Post autor: alenka »

o widzę, ze nie tylko ja jestem tu z Białegostoku :) też tu mieszkam już prawie 5 lat i od mniej więcej roku korzystam z oferty dostawcy Elpos. Cieszy mnie fakt, ze mogę wspierać lokalnego przedsiębiorcę a do tego jakość usług jest naprawdę w porządku.
ODPOWIEDZ