Malarstwo na ścianach w domu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Malarstwo na ścianach w domu?

Post autor: Anita12 »

U mnie w domu jakoś nigdy nie było takich ręcznie malowanych obrazów, ale chyba zaczynam przekonywać się do tego tematu.
W każdym razie znalazłam tutaj: rmbrandtpl/obrazy-recznie-malowane ciekawą ofertę właśnie z takimi obrazami.
Myślicie, że to dobry pomysł? Podpowiedzcie, czy takie obrazy mogą być nie tylko ozdobą w mieszkaniu, ale też inwestycją? Zastanawiam się czy można się spodziewać, że z roku na rok te obrazy będą zyskiwały na wartości.
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Malarstwo na ścianach w domu?

Post autor: Thea33 »

Wiesz co?
Ja wolę akwarium :)
To dużo ładniejszy widok na ścianie, niż niektóre bohomazy nowoczesne ;)
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Malarstwo na ścianach w domu?

Post autor: Agata Malinowska »

Faktycznie, akwarium to doskonały pomysł na ozdobienie ściany :) Nie pomyślałam o tym
I w sumie też uspokajacz, bo dłuższe oglądanie rybek bardzo uspokaja
A hodowanie nie należy do drogich, bo potrzeba akwarium, trochę akcesoriów, dobry pokarm dla rybek, kilka rybek na początek, jakieś roślinki i gotowe!
Z czasem można dokupować nowe gatunki i stworzyć coś naprawdę fajnego :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Malarstwo na ścianach w domu?

Post autor: designerka »

Akwarium na ścianie? Jakoś tego nie widzę. Ja wolę galerię zdjęć, obrazów lub plakatów. Ewentualnie jakiś kamień, czy raczej cegłę lub panele ozdobne ją imitujące.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Malarstwo na ścianach w domu?

Post autor: Majeczkaa »

Bardzo lubię obrazy, ale niestety dobry obraz bardzo dużo kosztuje, a mnie podobaja się tylko te w dużych rozmiarach, których cena sięga niejednokrotnie kilka tysięcy złotych. Z tego względu zamiast obrazów zdecydowałam się na położenie fototapety z panoramą Warszawy, bo bardzo podoba mi się to miasto. Będę zamawiac jedną z tych fototapet decomaniapl/fototapety-warszawa.html , bo tutaj znalazłam największą ofertę, ale nie wiem jakim klejem powinnam ją przyklejać. Macie może jakies sprawdzone kleje do klejenia tapet? Jeśli tak, to będe bardzo wdzięczna za ich polecenie, bo nie chciałabym, żeby odkleiła mi się po kilku miesiącach.
ODPOWIEDZ