Kable i reszta niezbędna do kina domowego?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Kable i reszta niezbędna do kina domowego?

Post autor: Kawowa »

Kto u was zajmuje się takimi zakupami?
Ja mam problem z tym, żeby odróżnić jedną końcówkę od drugiej.
Czytałam co prawda tutaj: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wyb ... -inne/536/ coś więcej na ten temat, ale jakoś niewiele z tego zrozumiałam.
Facet będzie w stanie to ogarnąć?
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Kable i reszta niezbędna do kina domowego?

Post autor: designerka »

Trudno odpowiedzieć. Potencjalnie powinien to "ogarnąć". Jednakże nie ma co ukrywać - nie każdy facet zna się na takich rzeczach. Może popytaj w jakimś sklepie?
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Kable i reszta niezbędna do kina domowego?

Post autor: niewazne »

To już chyba zależy od faceta.
Mój spokojnie wszystko ogarnął. Jednak największym problemem okazał się ten bałagan po wszystkim, bo kable się jednak plątały i nie wyglądało to zbyt dobrze. Dlatego zdecydowaliśmy się kupić specjalną szafkę na rtv.
Znaleźliśmy idealną w tym sklepie
Podaję, bo może komuś też się przyda. Ma ona otwory na kable i idealnie nadaje się do trzymania dvd i podobnych sprzętów.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Kable i reszta niezbędna do kina domowego?

Post autor: tinaK »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://studiodomu.pl/10-najlepszych-sp ... elewizora/ i poczytajcie w jaki sposób ukryć kable od telewizora. Macie tam bowiem naprawdę sporo ważnych i przede wszystkim praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Warto wypróbować sposoby tam wskazane.
ODPOWIEDZ