Ile miejsca zajmują kosmetyki?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Ile miejsca zajmują kosmetyki?

Post autor: Agata Malinowska »

Pytanie o przestrzeń - czy wszystkie kosmetyki trzymacie w łazience, ile one zajmują miejsca, czy kupujecie dużo czy raczej nie przesadzacie?
I jakie ciekawe rozwiązania do przechowywania kosmetyków macie / znacie?
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Ile miejsca zajmują kosmetyki?

Post autor: Thea33 »

Nie, kilka kosmetyków mam też w sypialni, jak krem do rąk, czy jakiś do twarzy, gdybym chciała przed snem jeszcze nawilżyć skórę.
Teraz możesz wszystko ładnie popakować, w piękne i gotowe pudełeczka lub kupić w poręcznych zestawach: puderek.compl/pedzle-nanshy/1944-nanshy-masterful-collection-zestaw-12-pedzli-do-makijazu-twarzy-i-oczu-pearlescent-white.html, wprost z drogerii internetowych, z dostawą do domu.
Tylko szukaj, a znajdziesz ;)
OlaPe
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2015 10:59 pm

Re: Ile miejsca zajmują kosmetyki?

Post autor: OlaPe »

Ja trzymam moje kosmetyki w łazienka w szafce aby kurz się na nich nie zbierał. Część mam też w kosmetyczce.
ODPOWIEDZ