Łazienka otwarta na sypialnię

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: kalioppe »

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Powiem szczerze, że kiedy oglądam gotowe stylizacje tego rodzaju w gazetach to bardzo mi się to podoba, ale sama chyba nie zdecydowałabym się na taką aranżację w swoim mieszkaniu.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: Meble-Bogart.pl »

To chyba tylko dla bogatych singli. Trochę prywatności... Wiem że w związku wszystko jest do zaakceptowania, jednak ja wolałbym spokojnie załatwić poranną higienę bez kręcenia głową na lewo i prawo. I Ważne pytanie - co z gośćmi? jeśli nie posiadamy drugiejłazienki to takie rozwiązanie na pewno będzie ich krępowało.
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: yettie »

Ja jednak wolę łazienkę z drzwiami :) Ale taka otwarta łazienka to ciekawe rozwiązanie :)

.
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: Aleksandra »

Ja też myślę że to super pomysł z taką otwarta łazienką,
ale faktycznie dla par bez dzieci, albo singli - ja bym oszalała, jakbym patrzyła jak dziecko robi sajgon w łazience i do tego rozchlapuje wodę do pokoju... o nie nie:)
Ale takie łazienkowe inspiracje są ok - dla singli jak najbardziej - wręcz super!
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: katarynka »

chyba raczej oczywiste jest, ze posiadając taka łazienkę musimy mieć drugą dla gości, moim zdaniem jeśli jest to jedyna łazienka w domu to nie wchodzi w grę, a co do tych singli to też bez przesady...ktoś kto jest singlem nie będzie nim całe życie, a takie rozwiązanie sypialnia + łazienka uważam za lekko przesadzone i niepotrzebne
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Łazienka otwarta na sypialnię

Post autor: Fifi34 »

Takie łazienki są coraz bardziej popularne. Mi się bardzo podobają. Można je fajnie zaaranżować wykorzystując na przykład wolnostojące wanny. Rzuć okiem tu https://www.reahurt.pl/ . Takich wanien jest sporo. Do tego fajna bateria, jakieś efektowne dekoracje. Myślę, że całość możesz wyglądać bardzo efektownie.
ODPOWIEDZ