Szafa do nieforemnego przedpokoju

Aranżacja przedpokoju, szafy, komody i inne meble, które powinny się znaleźć w dobrze zaprojektowanym, domowym przedpokoju. Wyposażenie, dodatki, rozmowy przedpokojowe.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: Anita12 »

Mam problem z dopasowaniem szafy do dość nieforemnego przedpokoju.
Zastanawiam się czy robić na zamówienie czy kupić gotową.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: Kawowa »

Wydaje mi się, że jeśli masz faktycznie nieforemny ten przedpokój, to jednak wykonanie na zamówienie będzie lepszym rozwiązaniem. Będziesz mogła dostosować szafę dokładnie do powierzchni jaką dysponujesz.
Zobacz sobie na przykład tutaj: komandorddpl/oferta/szafy-wnekowe-komandor/ jak może wyglądać taka szafa wnękowa warszawa.
Myślę, że to może być dobre rozwiązanie również dlatego, że masz wpływ na układ w jej wnętrzu.
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Re: Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: LoveMeblove »

Szafę wnękową (ale i stojącą) można bardzo łatwo zrobić samemu :) Teraz na rynku jest mnostwo gotowych elemantów, najcześciej ich dopasowanie wychodzi o wiele taiej niż zamówieie w jakimkolwiek sklepie. No i wtedy ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

A jak bardzo nietypowa ma być ta szafa?
kominiarz
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn lut 29, 2016 8:52 am
Kontaktowanie:

Re: Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: kominiarz »

Ja 99% mebli mam wykonanych na zamówienie teraz ciężko znaleźć takie w sklepie które ci pasuje na 100%. Dlatego znajdź dobrą firme
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: Martis04 »

To zależy, zmierz dokładnie wymiary. Może coś znajdziesz w rozsądnej cenie. :) Jak nic nie zobaczysz ciekawego to wtedy zrób na zamówienie.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Szafa do nieforemnego przedpokoju

Post autor: enigmaa »

Taniej będzie kupić gotową, moim zdaniem warto poszukać wśród tych gotowych.
W moim przedpokoju nie ma miejsca na szafę, jest jednak tyle miejsca, że spokojnie mogłam postawić taką garderobę:
zamowmeble.pl/glowna/416-garderoba-diana-biel.
ODPOWIEDZ