Jakie studia?

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
sylwia4012
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 11:04 am

Jakie studia?

Post autor: sylwia4012 »

Jakie kierunki studiów Waszym zdaniem są dzisiaj najbardziej cenione i można znaleźć po nich dobrze płatną pracę? Ja zastanawiam się nad architekturą wnętrz na WSEIZ w Warszawie - . Z tego co wiem, uczelnia bardzo dobra, świetni wykładowcy i fajna atmosfera. Tak się tylko zastanawiam... to przyszłościowy kierunek?
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jakie studia?

Post autor: enigmaa »

Wybór kierunku studiów to rzecz indywidualna. Jest to kwestia zainteresowań, predyspozycji. Jest to jeden z najbardziej ważnych wyborów w życiu, od tego co zdecydujemy może zależeć cała kariera zawodowa. Dlatego, żeby decyzji nie podjąć pochopnie warto spotkać się z konsultantem z Elab, ktorego rady pomogą w podjęciu decyzji.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Jakie studia?

Post autor: martus566 »

Taką decyzję każdy musi podjąć sam, gdyż studia wybierasz na całe życie. Nie warto słuchać porad innych w takich sprawach, gdyż to Ty będziesz studiować, a nie oni. Warto wybrać kierunek zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Ja poszłam na dziennikarstwo i już minęły 4 lata, a czuję się jakby to było wczoraj. Teraz przygotowuję się do pisania pracy i zbieram powoli materiały. Wiele porad znalazłam na http://forumpisanie.pokazywarka.pl/ oraz ich forum dzięki czemu nie będę musiała się później martwić, że nie zdążę. Materiały już prawie skompletowane, więc zaraz będziemy mogli zaczynać :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie studia?

Post autor: siedemosiemdwa »

Chyba wszystko zależy od tego, co Cię interesuje. Moja przyjaciółka zapisała się na studia podyplomowe oświatowe na uczelni w Dąbrowie Górniczej, ponieważ chciała zwiększyć swoje kompetencje. Niektórzy jej to odradzali, a ona dzięki temu dostała awans.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jakie studia?

Post autor: AlaKawa »

Tak naprawdę wybór jeżeli chodzi o uczelnie, mamy dzisiaj ogromny. Przy czym jeżeli pojawią się problemy z pisaniem prac zaliczeniowych, zawsze możemy skorzystać z pomocy http://www.dyplomowa24.pl/ . W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo doświadczonymi doradcami edukacyjnymi, z różnych dziedzin humanistycznych. Nie musimy obawiać się ani o ich wiedzę, ani doświadczenie, a współpraca przebiega bardzo przyjemnie.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Jakie studia?

Post autor: żiżka »

Administracja zawsze jest na czasie, po tym kierunku nie ma problemów z pracą, także to wart uwagi kierunek. Ja skończyłam go w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie https://wsge.edu.pl/programy-studiow/ i jestem bardzo zadowolona z wyboru kierunku i uczelni, także zdecydowanie mogę wam jedno i drugie doradzić.
alenka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pt gru 03, 2021 7:27 am

Re: Jakie studia?

Post autor: alenka »

ja zdecydowałam się na kierunek medyczny a konkretnie na położnictwo. Jeśli chodzi o uczelnię to postawiłam na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie https://mum.edu.pl/studia-licencjackie-poloznictwo/. Wysoki poziom zajęć, niewysokie czesne, grono doświadczonych wykładowców. to co najbardziej mnie cieszy to fakt bardzo dużej ilości zajęć praktycznych :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Jakie studia?

Post autor: dzoana »

Wybór kierunku takich studiów należy tylko i wyłącznie do Was. Warto różne opcje wziąć pod uwagę - na przykład takie studia podyplomowe pedagogiczne lublin: <naruszenie regulaminu forum> . Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Jakie studia?

Post autor: kalinka »

Nie powiem Ci jakie studia ale mogę polecić Tobie uczelnię wyższą. Jest to Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Ich ofertę znajdziesz na stronie <naruszenie regulaminu forum> . Myślę, że może przypaść Ci do gustu.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Jakie studia?

Post autor: Jolanta »

Trudno doradzić jakie studia są najlepsze. Na pewno warto zastanowić się nad tym co nas interesuje, a kierunek powinien być zgodny z naszymi zainteresowaniami i gwarantować zawód, który pozwoli nam godnie zarabiać. Ja zdecydowałam się na https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... wo-studia/ - cyberbezpieczeństwo studia, które są teraz bardzo popularne. Patrząc na to, że wszystko zmierza w kierunku cyfryzacji, wiele firm poszukuje i poszukiwać będzie specjalistów w tej dziedzinie. Warto było wybrać tę specjalizację.
ODPOWIEDZ