Pojemniki na zabawki, warto?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Gagarinka »

Nie kupowałam do tej pory takich rzeczy, bo uważałam że to zbyteczna fanaberia. Ale im więcej zabawek, tym coraz mocniej się nad tym zastanawiam, czy taki pojemniki nie ułatwią utrzymania porządku w pokoju dzieci
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Aleksandra »

W jakiś sposób na pewno tak, chociaż ja tutaj widze 2 możliwości:
:arrow: kup soie takie pojemnik - widziałam w bazkar.pl/183-pokoj-dzieciecy że mają, i zrób porządek:)
:arrow: kupuj mniej zabawek, albo część nieużywanych chowaj po szafach czy odwoź do domów dziecka.

Ja nie jestem fanką gromadzenia rzeczy w nadmiarze.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Bimbek »

Meblując pokój dla dziecka zamówiłem skrzynię na zabawki. Jest częścią kompletu, więc idealnie komponuje się z resztą mebli. Sprawdza się, więc uważam, że warto taką mieć.
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: annna »

A czy taka skrzynia z technorattanu jak na
ogrodosferapl/skrzynia-technorattan-deluxe
pasowałaby do pokoju dziecięcego?
Wydaje mi się, że jest nie tylko bardzo pakowna,
ale też wytrzymała i trudna do zniszczenia.
Czy jednak lepsza byłaby skrzynia plastikowa?
W takiej większej skrzyni można byłoby
zmieścić wszystkie zabawki.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: enigmaa »

Duży pojemnik na zabawki bardzo ułatwia utrzymanie porządku. Przydaje się szczególnie na klocki.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: designerka »

A to na pewno. Takie pojemniki znajdziesz niemalże w każdym sklepie, markecie, w sieci. Są nawet takie z postaciami z bajek.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: martus566 »

Ja od kiedy kupiłam takie pojemniki na zabawki dla dziecka już zabawki nie walają się po całym domu ;) Teraz częściej stara się sprzątać po sobie ;)
synTadeusza
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 07, 2016 9:27 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: synTadeusza »

Jeśli brakuje miejsca w szafkach to naprawdę warto. Łatwiej ogarnąć porządek w mieszkaniu dzięki temu
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Gemma »

ja uważam, że warto. Jeśli jest dużo zabawek, a nie ma miejsca na większą szafę czy coś w tym rodzaju, to takie pojemniki ratują sytuację. Ja nawet ostatnio kupowałam dla mojego chrześniaka z oferty <admin zaleca czytanie regulaminu> bo ma ich naprawdę dużo i nie ma gdzie ich mieścić. Część zabawek udało się oddać dla dzieci z domów dziecka, ale to co zostało też duża ilość. A jak już przestanie się bawić zabawkami, to taki kufer może posłużyć za schowek na różne drobnostki.
elaearb
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 19, 2016 12:18 pm
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontaktowanie:

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: elaearb »

Takie pojemniki to super sprawa. Łatwo też można nauczyć malucha porządku po zabawie, a mając odpowiedni regał takie pojemniki fajnie wyglądają :)
Kocham kawę, a palarnia kawy to mój drugi dom :)
ODPOWIEDZ