Pojemniki na zabawki, warto?

Aranżacja pokoju dziecka, zabawki , meble bezpieczne dla najmłodszego pokolenia, kołyski, biurka, lampki, dywaniki i inne wyposażenie, które po prostu musi się znaleźć w pokoju dziecka. Plus kolorowe dekoracje, którą budzą uśmiech!

Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pomysł na prezent do pokoju dziecka.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Kaska32 »

Oczywiście, nie wyobrażam sobie pokoików moich dzieci bez takiego sprzętu, wszytsko można szybko posprzątać. Mi podobają się takie skrzynki, drewniane, takie jak tu: sprzedajemypl/skrzynka-skrzynia-drewniana-na-zabawki,34098717.

Fajna, własnoręcznie zrobiona.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: kangurka »

Na pewno warto, dzięki nim w końcu zapanuje ład i porządek. Takie pojemniki wcale nie muszą także zawadzać - obecnie na rynku jest mnóstwo propozycji takich pijemników w różnych kształtach i wzorach.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: siedemosiemdwa »

Takie pojemniki to wręcz konieczność jeśli zależy Wam na utrzymaniu porządku w pokoju dziecięcym. Warto też uczyć dziecko samodzielnego wkładania zabawek do takiego pojemnika.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Kaska32 »

Jasne, że warto, jest tyle fajnych pomysłów na przechowywanie zabawek. Mogą być w dużych kufrach, które też będą służyć za ławę czy w materiałowych workach lekkich do przenoszenia. Dostępne są różne kosze np. wiklinowe, które estetycznie wyglądają i takie komódki-organizery, specjalnie przystosowane do przechowywania zabawek. Poza tym takie pojemniki lepiej organizują przestrzeń w pokoju dziecka i łatwiej się robi porządki ;)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Martis04 »

No pewnie, dzięki temu jest porządek w pokoju. Nie wyobrażam sobie inaczej. Moim zdaniem pojemniki sa super.
Mako24
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 08, 2016 1:19 pm
Kontaktowanie:

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Mako24 »

Uważam, że pojemniki na zabawki to dobra rzecz, natomiast można to połączyć. Niektórzy nie mają tyle miejsca w pokoju by tak jakiś fotel, biurko i jeszcze kosze z zabawkami. Wzięłam się na sposób i kupiłam do pokoju dziecka dwie pufy . Taki zakup to podwójne zastosowanie - moje dziecko może się bawić z koleżankami, wygodnie sobie siedząc, a potem zabawki posprzątać do pojemnika w pufie.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: adik356 »

Wydaje mi się, że warto zainwestować w takie pojemniki na zabawki, tak samo jak w organizator do łóżeczka dla małego dziecka. Ja właśnie poszukuje takiego i znalazłam coś takiego: tinystarpl/pl/c/ORGANIZERY-DO-LOZECZKA/124 . Myślę, że można by było coś takiego kupić ciekawego.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Pojemniki na zabawki, warto?

Post autor: Hyorin »

Jak już decydujemy się na takie pojemniki to warto wybrać coś, co wkomponuje się w aranżację dziecięcego pokoju. Myślę, że dobrym wyborem będą pojemniki z 3 Sprouts ze sklepu internetowego Mamissima.pl . Wszystkie są zaprojektowane tak, by podobały się maluchom, na przykład mają zwierzątka z boku lub są w kształcie zwierząt. Myślę, że i dorośli i dzieci będą z nich zadowoleni.
ODPOWIEDZ