Świąteczne dekoracje

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Świąteczne dekoracje

Post autor: kalioppe »

Jak stroicie swoje mieszkania na święta? U mnie tradycyjnie już będzie wianek na drzwi, pierniczki i mnóstwo świec. W salonie powieszę jemiołę z małym zestawem lampek i przystroję drzewka przed domem. A Wy jakie macie pomysły? Może podrzucicie jakąś niebanalną ozdobę?
Pan Strach
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: yettie »

ja układam na oknie świeczki, bombki, choinki, gwiazdki, itp. Do tego wata jako sztuczny śnieg. W całym domu mam też porozwieszane bombki, śnieżynki oraz gwiazdki
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

U nas święta mijają raczej w wielkim rozgorączkowaniu,
goście, ludzie, rozmowy - ale co do dekoracji to staramy się co roku postawić na wigilijnym stole coś nowego,
raz są to ręcznie dmuchane bombki, gipsowe odlewy samodzielnie malowane, dekoracje sklepowe i inne takie.
Czasem też zaglądamy do serwisów pomysłowych i czytamy artykuły jak ten np :arrow: "niezapomniane święta" i zawsze coś ciekawego się wyszuka , żeby zastosować u siebie.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Dorota40 »

Ja w sumie nie lubię tego całego światecznego rozedrgania - kojarzy mi się z taką trochę staroświeckością, no nie wiem, dekoracje niby mam na święta, ale wielkiej frajdy to mi ich zakładanie nie sprawia.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Anita12 »

U mnie na poręczy przy schodach owijamy girlandę udającą świerk z szyszkami i jakimiś owockami itp. Przy kominku podobnie. Było ogólnie bez szaleństw, bo wychodzimy z założenia, że choinka i całe zamieszanie i tak tworzy nastrój.
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Kawowa »

Moim zdaniem dość ciekawie może wyglądać takie oświetlenie dekoracyjne z lampek led
Widziałam coś takiego już w paru miejscach i stwierdziłam, że na przyszłoroczną gwiazdkę też zaopatrzę się w coś podobnego.
Magdalena30
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 12:45 pm

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Magdalena30 »

U mnie konkretnie spisują się lampki oraz inne mniejsze świąteczne dekoracje. To jest najlepsza rozrywka.
todayistonight
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: śr gru 04, 2013 3:25 pm

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: todayistonight »

Nie lubię przeładowania świątecznymi dekoracjami, dlatego ograniczam się do rozwieszenia w mieszkaniu lampek.
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: żiżka »

najlepiej zrobić samej, np. wianki czy stroiki z szyszek, żołędzi, orzechów albo z małych bombek, pięknie to wygląda
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Świąteczne dekoracje

Post autor: Ewa G. »

Również uważam, że nie ma co przesadzać z ilością świątecznych dekoracji. Czasem mniej znaczy więcej, a dobrze dobrane elementy, takie jak eleganckie zawieszki, mogą dodać wnętrzu wyjątkowego uroku bez przesadnego obciążania przestrzeni. Te małe akcenty są świetne do stworzenia subtelnej, ale wyrafinowanej atmosfery świąt, a przy tym pozwalają na zachowanie harmonii i spokoju w domowym zaciszu.
ODPOWIEDZ