Kosmetyki na prezent?

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Kosmetyki na prezent?

Post autor: Agata Malinowska »

Czy to dobry pomysł z kosmetykami na prezent mikołajkowy?
Jak kupujecie i gdzie zamawiacie takie prezenty?
Pan Strach
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: Thea33 »

Przede wszystkim to powinnaś dobrze znać osobę, którą chcesz obdarować kosmetykiem, żeby ocenić, czego używa, jeśli chodzi o tego typu asortyment.
Ale chyba najbezpieczniejszym prezentem w tym wypadku są na przykład paletki Sleek, które oprócz jakości i super pigmentacji, są uniwersalne, więc pewność, że to będzie trafiony prezent jest niemal równa 100%.
Może spróbuj podpytać delikatnie osoby, którą chcesz obdarować, czy czegoś jej brakuje z kosmetyków, podpatrz, jakiej kolorystyki używa najczęściej wykonując makijaż, jakie lubi kosmetyki w ogóle?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: Kobite »

Ja dostałem kosmetyki na prezent, ale samochodowe, a nie takie jak się wszystkim wydaje. Myślę, że jeśli chodzi o prezent, dla faceta może to być bardzo dobra opcja, dla Pań, które nigdy nie wiedzą co kupić. Oczywiście różnego rodzaju lakiery samochodowe w sprayu też się nadają, ale wiadomo, ze tutaj już facet musi się tą motoryzacją odrobinę interesować inaczej to nie ma za bardzo sensu. Gdyby ktoś szukał tego typu prezentu to tutaj dość duzy wybór - lakiery24com/
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: siedemosiemdwa »

Uważam, że kosmetyki na prezent to bardzo nietrafiony pomysł. Przecież ktoś może mieć na nie uczulenie albo zwyczajnie nie będą dopasowane.
zosia3
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 27, 2015 2:01 pm

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: zosia3 »

Kosmetyki na prezent zależy dla kogo, bo dokładnie wiem co używa moja mama bądź siostra. W rodzinie kupujemy sobie takie prezenty, jest to przyjemne i pożyteczne. Ostatnio używałam tuszu do rzęs mojej siostry i nawet mi się spodobał był pogrubiający firmy L'Oreal zakupiony w internecie spam muszę przyznać ze zaciekawiła mnie ta strona i chyba będziemy zamawiać razem.
Jesion
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 15, 2016 11:43 am

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: Jesion »

Ja często daję kosmetyki w prezencie, choć niekoniecznie mikołajkowym :) Oczywiście muszą one być dobrej jakości i "specjalistyczne". Np. ostatnio mama skarżyła się na wypadanie włosów, to poczytałem w necie co się na to rekomenduje i kupiłem, a żona wspominała o zniszczonych dłoniach, to dla niej wynalazłem "SPA do rąk" - zestaw 3 preparatów do domowego stosowania, który w 5 min. "oczyszcza, odżywia, nawilża i regeneruje". jeśli tylko dobrać kosmetyki do potrzeb danej osoby i kupić je dobrej jakości, to satysfakcja obdarowanego gwarantowana ;)
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: Malinowa »

Kosmetyki zawsze dobrze się sprawdzają,są zawsze modne,zawsze i w każdej chwili przydatne.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: kalinka »

Bardzo dobrą ofertę na różne kosmetyki ma także Apteka Galen: https://www.aptekagalen.pl/mokosh-icon- ... kiem-180ml . Zamówicie tam wszystko, czego potrzebujecie - i to bez wychodzenia z domu. Uważam, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie.
bonita
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 7:57 pm

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: bonita »

Jeśli znasz obdarowywaną osobę wystarczająco dobrze, to kosmetyki mogą być dobrym pomysłem. Tylko postaraj się nie trafić w kompleks tej osoby.
Jolanta
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr kwie 28, 2021 11:19 am

Re: Kosmetyki na prezent?

Post autor: Jolanta »

Dokładnie, zgadzam się. To dobry pomysł o ile znasz dobrze daną osobę i wiesz czego używa. Ja z moją mama i najlepszą przyjaciółką często kupujemy sobie kosmetyki. A jeszcze dobrym pomysłem na prezent jest zabieg w salonie kosmetycznym, moja kumpela dostała voucher w pracy i zrobiła sobie zabieg z kwasami na twarz, a ja dostałam od mamy zabieg na lifting rzęs w Warszawie: https://lashandbrowacademy.pl/stylizacj ... -warszawie Super sprawa, polecam, bo sama nigdy bym na coś takiego nie wpadła. Rzęsy mam cudne, długie, zadbane i błyszczące.
ODPOWIEDZ