Jak wyczyścić wannę po chorym?

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Jak wyczyścić wannę po chorym?

Post autor: Gagarinka »

Odwiedziła mnie znajoma z synem, który ma mocno zaawansowane atopowe zapalenie skóry. Po ich wizycie wyszorowałam łazienkę, wyprałam ręczniki i pościel, ale i tak mam obawy przed skorzystaniem z wanny żeby się nie zarazić. Czym powinnam dodatkowo wyczyścić sanitariaty?
Pan Strach
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Jak wyczyścić wannę po chorym?

Post autor: boom99 »

No to porządki zrobiłaś bez potrzeby, będziesz miec z głowy na święta ha:)
Samo atopowe zapalenie skóry nie jest zarażliwą chorobą, nie można tego podłapac przez dotykanie ani osoby chorej, ani rzeczy, z którymi miała styczność.
Trzeba było poszukac w sieci informacji przed wielkimi porządkami:)
Szefrolet
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 30, 2015 4:22 pm

Re: Jak wyczyścić wannę po chorym?

Post autor: Szefrolet »

Racja, AZS to choroba alergiczna, wywołane w głównej mierze przez geny i czynniki środowiskowe. Wśród chorób zakaźnych skóry warto wymienić świerzb, grzybicę (brr)
ODPOWIEDZ