Rolety zewnętrzne warto?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Gagarinka
Zaglądacz forumowy
Posty: 97
Rejestracja: wt paź 27, 2015 3:39 pm

Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: Gagarinka »

Macie może rolety zewnętrzne i jak się sprawdzają? Czy ich montowanie wiąże się z dużymi szkodami na elewacji?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: Dorota40 »

No na pewno są droższe niż zwykłe, ale za to ile mają stylu:)
Mnie tam się zawsze podobały domki zabezpieczone przez ładnie dobrane, zewnętrzna rolety.
Większe bezpieczeństwo no i brak takich mega obaw, że ktoś się włamie czy będzie zaglądał.
Co do kosztów to nie wiem, ale sprawdź w http://www.lotari.pl/ - oni produkują rolety,
więc pewnie będą cenowo zorientowani. Zadzwoń.
LoveMeblove
Zaglądacz forumowy
Posty: 36
Rejestracja: pt paź 23, 2015 2:09 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: LoveMeblove »

A mieszkasz w domu czy w bloku? Bo jeśli to pierwsze, to może, żeby być nieco oryginalniejszym i w celu wprowadzenia swojskiego klimatu warto zamontować okiennice? Poczytaj, jakie są teraz fajne rozwiązania. Rolety zewnętrzne są takie... Hmm, kojarzą mi się ze sklepem, a nie domowym zaciszem.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: niewazne »

W bloku równiez można zastosować takie rozwiazanie. My się zdecydowaliśmy bo mieszkamy na bardzo niskim parterze oraz nie mieliśmy zaufania do osiedla. Niby jest to spokojna okolica ale przecieć w takich również zdarzają się kradzieże. Woleliśmy być jednak pewni o swój dobytek. Rolety zamawialiśmy w tej firmie:
http://www.rolsun.com.pl/rolety-zewnetr ... niowe.html

Można tam w dobrej cenie zamówić sobie porządne rolety antywłamaniowe. Jesteśmy zadowoleni bo rolety z dobrego materiału. Montaż również szybki, bezproblemowy.Wszystko trwało zaledwie 1 dzień.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: designerka »

Pewnie, że w bloku też można. Wiele osób, zwłaszcza mieszkających na parterze na to stawia.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli macie dom to z pewnością warto byłoby się na nie zdecydować. A w mieszkaniu? Nie wiem czy to ma sens.
ala80
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 25, 2016 2:24 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: ala80 »

Ja mam zwykłe żaluzje, ale mieszkając w centrum Krakowa rolety zewnętrzne byłyby lepszym rozwiązaniem. <admin zaleca wnikliwe czytanie regulaminu przed wrzuceniem linków w każdym poście>
żiżka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr cze 23, 2021 2:40 pm

Re: Rolety zewnętrzne warto?

Post autor: żiżka »

no pewnie, to super rozwiązanie, idealne pod wieloma względami, nam bardzo odpowiada
ODPOWIEDZ