Firany - jak to udrapować??

Stylowe dekoracje do wnętrz domowych.
Od serwetek, obrusów, świeczników, firanek po większe domowe dekoracje do domu, mieszkania i wnętrz loftowych. Dekoracje nowoczesne, tradycyjne, w stylu retro, vintage i z nutką pomysłów z mroźnej Skandynawii. Pomysł na piękne wnętrze.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Firany - jak to udrapować??

Post autor: Kobite »

A ja kupiłem do wszystkich pokojów firanki sznurkowe i powiem, że robi dużo lepsze wrażenie wizualne niż zwykłe.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Firany - jak to udrapować??

Post autor: siedemosiemdwa »

Odkąd odkryłam jak ładnie mogą wyglądać rolety, to już nie bardzo lubię firan - klasyczna roleta według mnie wygląda o wiele lepiej. A co do firan sznurkowych - wyglądają dobrze przy oknach balkonowych, w innych, zwykłych już nie tak do końca.
Gosiaczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 25, 2014 1:33 pm

Re: Firany - jak to udrapować??

Post autor: Gosiaczek »

Drapowanie? Jakoś pierwsze słyszę o czymś takim. Może ktoś mnie rozjaśni, bo jakoś nie jestem lotna w tego typu pojęciach :-)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Firany - jak to udrapować??

Post autor: kalioppe »

Gosiaczek, drapowanie to inaczej upięcie ;)
Moje firany nie są udrapowane. Po prostu je powiesiłam.
I teraz mam dylemat, co dalej. Zaslony, czy rolety? A może jedno i drugie?
Materiał na zasłony oglądałam już tu: dekoriapl/offer/fabrics/Tkaniny , rolety też wstępnie wypatrzyłam. No i szczerze mówiąc cały czas do końca nie wiem, na co się zdecydować.
ODPOWIEDZ