Praca w domu - jaki internet?

Aranżacja domowego gabinetu, miejsce pracy w domu, meble gabinetowe, profesjonalne i wygodne wyposażenie domowego biura. Biurko, regały, przechowywania dokumentów, fotel, dekoracje uprzyjemniające życie. Rozmowy o urządzaniu gabinetów.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Ewa G.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:41 am

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: Ewa G. »

Ja mam UPC i nigdy problemów nie było. Najlepiej bezprzewodowy, router w drugim pokoju i jazda :)
Pan Strach
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: scesny »

Jak mobilny to duże i całkiem tanie pakiety ma Otvarta. Pakiety nawet po 200 GB. A jakość netu gwarantuje właściwie plus i ich sieć 5G :)
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: sokolowski »

No nie wiem czy w pracy poszedłbym w internet mobilny. Nawet duzy pakiet to jednak nie do końca to. Lepiej sie sprawdzi najprostsza kablówka. Stabilna. Nniezalezna od nadajników. A jak już będzie światłowód, jak to Elpos ma w ofercie, to juz można śmigac całkiem nieźle.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: zaderka »

Jak pracujesz w domu to myślę że odpowiedni będzie dla Ciebie internet światłowodowy , najlepiej taki bez limitów, stabilny i z symetrycznym łączem, to najszybszy internet w Polsce więc praca będzie przebiegała bez żadnych problemów
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: Anita »

Światłowód to stabilne łącze, które w pracy zdalnej liczy się najbardziej. Sama pracuję z domu i gdyby zrywało mi połączenie przy spotkaniach online to byłaby masakra. Całe szczęście w Elpos też można było skorzystać i podpisać umową na światłowód. Biorąc u nich internet w pakiecie z kablówką można otrzymać dobra promocyjną ofertę z której będzie zadowolona cała rodzina.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: duser »

Czy ogólnie w pracy używacie różnego rodzaju systemów? Decydujecie się na jakieś aplikacje lub inne możliwości, które wszystkie procesy ułatwią? Jeśli temat Was interesuje, to sprawdźcie sobie koniecznie narzędzia hr. Przeczytacie o nich bezpośrednio na stronie https://www.teta-air.pl/poradnik/narzed ... je-wybrac/ .
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: sokolowski »

Anita pisze: wt wrz 13, 2022 8:23 pm Światłowód to stabilne łącze, które w pracy zdalnej liczy się najbardziej. Sama pracuję z domu i gdyby zrywało mi połączenie przy spotkaniach online to byłaby masakra. Całe szczęście w Elpos też można było skorzystać i podpisać umową na światłowód. Biorąc u nich internet w pakiecie z kablówką można otrzymać dobra promocyjną ofertę z której będzie zadowolona cała rodzina.
Dokładnie. Światłowód jaki dostałaś od Elpos, to najlepsza opcja do pracy. Czy też do nauki. Bo to zapewnia najlepsze parametry jeżeli chodzi o szybkość i stabilność. Nie ma lepszego obecnie rozwiązania na rynku.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: foxi11 »

Dzisiaj potzrebujemy już na prawdę szybkich łączy. Potzrebujemy ich do pracy ale i do rozrywki. Nie wyobrażam sobie słabego internetu i oglądania filmów.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: Leosia »

foxi11 pisze: ndz paź 09, 2022 6:08 am Dzisiaj potzrebujemy już na prawdę szybkich łączy. Potzrebujemy ich do pracy ale i do rozrywki. Nie wyobrażam sobie słabego internetu i oglądania filmów.
Dokładnie tak.Jeśłi macie do dyspozycji w okolicy firmę oferującą światłowód, to to jest najlepsze rozwiązanie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Praca w domu - jaki internet?

Post autor: Majeczkaa »

Również słyszałam o takim rozwiązaniu dobre opinie, chociaż z tego co przeczytałam na https://www.nexera.pl/pl/articles/jaki- ... -121665028 wynika, że wciąż jest to technologia, z której dostępnością może być problem. U mnie do zeszłego roku tak było, natomiast dzisiaj ponownie przejrzałam mapę z obszarem zasięgu i faktycznie pojawiło się kilku operatorów, którzy mają taką opcję w ofercie. Zbliża się koniec umowy z obecnym dostawcą, dlatego na pewno się wokół tego tematu zakręcę, bo jednak prędkość i stabilność światłowodu rozkłada wszystkie inne opcje na łopatki.
ODPOWIEDZ