Kosmetyki na zimę

Aranżacja łazienki, meble, wyposażenie.
Nowoczesna czy tradycyjna? Jaka jest Twoja łazienka? Armatura łazienkowa, meble i wieszaki, dodatki oraz dekoracje, wszystkie ciekawe pomysły na urządzenie domowej łazienki od A do Z. Relaks zaczyna się od leżenia w wannie! Pytaj, odpowiadaj, doradzaj - łazienkowe rozmowy na poziomie.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Kosmetyki na zimę

Post autor: Thea33 »

W co się zaopatrzyłyście na zimę w przypadku suchej skóry?
Czy polecacie jakieś super kremy, maski lub maseczki?
Jak likwidujecie dyskomfort związany ze ściągniętą skórą na twarzy?
Jak pielęgnujecie ciało?
Pan Strach
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Kosmetyki na zimę

Post autor: Agata Malinowska »

Och! Sucha skóra zimą to prawdziwe utrapienie!
Moja siostra się męczyła dopóki nie skorzystała z zabiegów odżywczych Surmer marki Isabelle Lancray w Wyspa Piękna – gabinet kosmetyczny we Wrocławiu właśnie z takim problemem.
Teraz jest o niebo lepiej podobno, a skóra podobno inaczej reaguje na zimno.
Może w tę stronę powinnaś pomyśleć?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Kosmetyki na zimę

Post autor: siedemosiemdwa »

Jak byłam nad morzem to kupiłam sobie krem na zimę z flos leku. Jest dość tłusty, ale mimo to sprawdza się pod makijażem.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Kosmetyki na zimę

Post autor: kapitalna »

A jakbyś spróbowałam takich kosmetyków garnierpl/cialo/piekno/potrzeby/nawilzajacy-skorasucha-i-szorstka-j do pielęgnacji suchej skóry? Próbowałaś może?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Kosmetyki na zimę

Post autor: Hyorin »

U mnie sprawdza się krem na noc ze sklepu Ecoandwell.pl. Doskonale regeneruje i nawilża, a wiadomo, że skóra w zimie jest bardziej wrażliwa. Warto o tym pamiętać przy wyborze kosmetyków.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Kosmetyki na zimę

Post autor: Majeczkaa »

Do zimy co prawda jeszcze daleko, ale zastanawiam się już nad zmiana kosmetyków, które będę stosować zimą i jesienią. Do tej pory używałam tego samego kremu zarówno latem i jak i zimą, ale poprzedniej zimy moja skóra była bardzo przesuszona, bo mój krem nie radził sobie z jej odpowiednim nawilżeniem. W tym artykule lirenepl/aktualnosci/lirene-provita-d-kremy-na-niedobor-witaminy-d czytałam o witaminie D i jej niedoborze. Jak pewnie wiecie najwięcej tej witaminy dostarczamy skórze latem dzięki promieniom słonecznym. Zastanawiam się własnie nad kupieniem kremów z tą witaminą i stosowaniem ich i jesienią i zimą. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ