Komfort w domu

Aranżacja kuchni, meble, wyposażenie. Kuchnia urządzana nowocześnie, tradycyjnie, w drewnie, stali, metalu, na kolorowo lub w barwach sterylnych. Z nutką polotu! AGD, RTV, krzesła, szafki i wszystko to, co dotyczy meblowania kuchni. Rozmowy, pytania, porady.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Komfort w domu

Post autor: Agata Malinowska »

Co u Was robi to że czujecie się komfortowo w swoich wnętrzach?
Dodatki, meble, sama konstrukcja domu?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Komfort w domu

Post autor: kalioppe »

Dodatki typu poduszki, koce - to na pewno.
Zwracam też uwagę na zapach, dlatego w moim domu jest mnóstwo świeczek zapachowych i odświeżaczy powietrza.
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Re: Komfort w domu

Post autor: Thea33 »

Według mnie oświetlenie bardzo dużo daje, a często o tym właśnie się zapomina.
Tutaj świetnie wszystko opisali: archiwebpl/aktualnosci/sposoby-na-stworzenie-komfortowego-domu-610/ - wyczerpujący artykuł na ten temat.
Ja głównie skupiam się na bibelotach, ale mój mąż już mnie ściga, że za dużo ich w domu się robi ;)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Komfort w domu

Post autor: Kobite »

kalioppe pisze:Dodatki typu poduszki, koce - to na pewno.
Zwracam też uwagę na zapach, dlatego w moim domu jest mnóstwo świeczek zapachowych i odświeżaczy powietrza.
Świeczki zapachowe to troszkę przeżytek, w tej chwili masz profesjonalne dyfuzory zapachowe, które gwarantują Ci dużo wyższą jakość zapachu niż ten, który jest uwalniany ze świeczek przykład to HomeAroma poczytaj sobie - homearomapl/pl/c/Scent-Playery-dyfuzory/131 - ogólnie dla mnie rozwiązanie naprawdę genialne. I nie myl tego z tymi marketowymi sprzętami, których jakość i wykonanie pozostawia bardzo dużo do życzenia.
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Komfort w domu

Post autor: Michalski »

oświetlenie punktowe robi miły nastrój. Również świece,a le przede wszystkim porządek i ład w otoczeniu :D :D
raczek
Zaglądacz forumowy
Posty: 61
Rejestracja: czw maja 16, 2013 2:02 pm

Re: Komfort w domu

Post autor: raczek »

My też staramy się zmienić oświetlenie u siebie w mieszkaniu, żeby jednak wszystko wyglądało dużo lepiej
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Komfort w domu

Post autor: Majeczkaa »

Komfort w domu jest dla mnie bardzo ważny i chcę, żeby mój dom był bardzo praktyczny i wygodny zarówno dla mnie jak i dla reszty domowników. Niestety dom nie jest zbyt duży, bo ma zaledwie 110m2 i jest w nim sporo skosów przez co mam spory problem z jego funkcjonalnym urządzeniem. Odpadają gotowe zestawy mebli kuchennych i dlatego zdecydowałam się kupić je na zamówienie. Wybrałam Meble kuchenne Jago, które na pewno będą nowoczesne, ale jeszcze nie wiem jaki kolor wybiore.
ODPOWIEDZ