Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Aranżacja salonu, meble, wyposażenie.
Forum dla tych, którzy chcą porozmawiać o urządzaniu salonu, ciekawych meblach do tego wnętrza, sprzętach i dekoracjach salonowych. Porady, pytania, odpowiedzi.
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kelly
Świeżak na forum
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 07, 2016 4:32 pm

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: kelly »

Naklejki i plakaty to już znamy prawda? A co powiecie na dekoracje z betonu ale kolorowe? Takie coś <admin poleca lekturę regulaminu forum. Użytkownik zbanowany.>
Przyznam, że kształtów jest kilka i kolorów też. Nie sądziłam, że tak fajnie może to wyglądać na ścianie w pokoju czy salonie.
Pan Strach
Ala21
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 10, 2016 1:03 pm
Kontaktowanie:

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: Ala21 »

Moim zdaniem to najlepiej będzie ozdobić salon jakimiś ładnymi obrazami albo zdjęciami to zawsze fajnie wygląda a nawet tez jakieś kwiaty można postawić

<admin poleca lekturę regulaminu forum. >
olgaa
Świeżak na forum
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 19, 2016 7:40 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: olgaa »

Zdecydowanie tekstylia, lub jakieś ozdoby na ścianę, może zdjęcia, obrazy, albo po prostu jakaś ciekawa aranżacja półek wiszących? :)
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: brutus »

Jeśli komuś brakuje pomysłów na ciekawe dekoracje salonu, to może warto popatrzyć na tego typu stronach, oferujących całe zestawy mebli do salonu forte.compl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html . Patrząc na poszczególne aranżacje salonów, widać, że typowe dekoracje to na przykład: kompozycja obrazków, ładne ozdobne drzewko, ceramika na komodach czy na półkach w witrynach, lampka ozdobna, obrazy i oczywiście wazony :).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: siedemosiemdwa »

olgaa pisze:Zdecydowanie tekstylia, lub jakieś ozdoby na ścianę, może zdjęcia, obrazy, albo po prostu jakaś ciekawa aranżacja półek wiszących? :)
Teraz bardzo modne są półki heksagenowe. One same w sobie są ozdobą.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: designerka »

Widziałam takie w Biedronce i w Jysk. Chyba faktycznie masz rację. Tylko na tym zbyt wiele to się nie zmieści...
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: AlaKawa »

Sama postawiłabym zdecydowanie na jakieś ozdoby na ściany. Bardzo spodobały mi się tego rodzaju naklejki ścienne . Nie są to jakieś przypadkowe motywy, a ciekawe napisy-motta. Myślę sobie, że świetnie urozmaicą one wnętrze, a dodatkowo sprawią, że będzie ono niebanalne.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: kangurka »

Według mnie wyznacznikami dobrego gustu i smaku są takie marki jak Almi Decor lub Kler - stawiam głównie na jakość: drewniane meble i niebanalne dodatki. Moje mieszkanie musi wyglądać tak, bym czuła, że to moja przystań. Musi być przytulnie, a tego nie zapewnia "gołe" ściany tylko grube dywany, poduszki, kapy, obrazy.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: martus566 »

Ja uwielbiam eksperymentować i często znajduję różnorodne dekoracje. Ostatnio spodobało mi się bardzo fajne szkło z grafiką komandor.pl/mazowieckie/oferta/wypelnienia/szklo-z-grafika/ które zastosować można w salonie. Myślę, że bardzo fajnie to wygląda, ale wymaga już większego remontu ;) Może na przyszły rok odłożę taką inwestycję ;) A Wam jak się podoba taka dekoracja?
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jakie dekoracje wybrać do salonu?

Post autor: Majeczkaa »

Niektórych z Was może zainteresuje rozwiązanie niezwykle stylowe, a zarazem praktyczne. I to praktyczne w bardzo konkretnym sensie, bo dotyczącym bezpieczeństwa naszego mienia. Chodzi mi tutaj o sejfy luksusowej – eleganckie i stylowe. Obejrzeć je można tutaj saffortpl/sejfy-luksusowe . Jeżeli cena nie stanowi dla nas przeszkody, to z powodzeniem mogą nie tylko posłużyć nam praktycznie, ale i znacząco wzbogacić aranżacje naszego wnętrza.
ODPOWIEDZ