Pomysły na wakacje

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Pomysły na wakacje

Post autor: kalioppe »

Wiem, że do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, ale myślę, że już warto zacząć planować.
Gdzie chcielibyście spędzić w tym roku urlop? Jakie macie plany?
My pewnie zostaniemy w kraju. Jakoś nie ciągnie mnie zagranicę.
Ale na pewno muszę mieć odpowiednio wysoki standard. Nie kręcą mnie już wakacje pod namiotem. Chodzi mi raczej po głowie apartament w stylu tych: sunandsnowpl/index.php . Jeśli uda mi się zaklepać coś takiego, już teraz wiem, że wakacje będą udane.
Pan Strach
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Pumpilka »

ja to nawet czuję się trochę za stara na namiotowe eskapady .
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: siedemosiemdwa »

Mnie nigdy takie wypady nie kręciły. Mierzi mnie na samą myśl o konieczności spania w namiocie.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: kalioppe »

Widzę, że macie podejście podobne do mnie ;)
Faktycznie, wypady pod namiot są fajne, do czasu. Jeszcze na studiach to była fajna zabawa i okazja do poznawania nowych ludzi, teraz wolę nieco inny wypoczynek i nieco inne warunki.
Myślę, że apartamenty od Sun&Snow wpiszą się w moje oczekiwania. Przynajmniej nie będę się musiała martwić, że zjedzą mnie komary albo że zaleje mi śpiwór w czasie ulewy ;)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: designerka »

Czasem warto zdjąć koronę i przenocować w namiocie. Zupełnie inny poziom turystyki. Ja zachęcam. Można się wtedy lepiej poznać.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Bimbek »

W tym roku w planach jest turystyka polska, bardziej krajoznawcza. Na pewno chcę zobaczyć bunkier na mazurach w mamerkach, bo czytałem o tym miejscu wiele dobrego (ponoć jest atrakcyjniejszy niż znany wszystkim wilczy szaniec). Tak więc jakiś punkt zaczepienia mam, resztą "się ustala". Aczkolwiek na pewno nie będzie to nocowanie pod namiotem, które zostało tutaj skrytykowane - za małolata czemu nie, teraz jednak człowiek oczekuje trochę większej wygody ;)
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: enigmaa »

A mnie już cieszy myśl o wakacjach i tych wszystkich sobotnich wieczorach przy grillu i dobrym piwku.
Uwielbiam dobrze schłodzone piwo smakowe ]z browaru
Wakacje to dla mnie czas odpoczywania w gronie przyjaciół.
Michalski
Zaglądacz forumowy
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 09, 2016 8:32 am

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Michalski »

hmmm jaka to miła pewrspektywa. Długie wieczory. Ogniska, wypady, festyny..... Juz nie moge sie doczekać:D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja czekam na wiosnę, ponieważ chciałabym już zacząć robić grilla. Tego mi zawsze najbardziej zimą brakuje.
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Pomysły na wakacje

Post autor: Agata Malinowska »

A może jakoś aktywniej? Grille też uwielbiam i ogniska, ale to może spowszechnieć, jak się za często tak odpoczywa.
Mnie jakoś ciągnie do czegoś nowego, zdobycia jakich umiejętności nowych, doświadczeń.
Nie wiem, czy nie pomyślę o jakimś kursie żeglarskim na przykład w wakacje.
znalazłam rejs szkoleniowy w Chorwacji, ale w kwietniu.
Muszę podpytać na stronie, czy mają coś podobnego w wakacje, bo coraz więcej moich znajomych zaczyna żeglować i w sumie to ekstra pomysł na wakacje.
Jak myślicie, czy bez podstawowych umiejętności można od razu zapisać się na taki kurs?
ODPOWIEDZ