Rower w pokoju nastolatka?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: Kawowa »

Myślicie, że to dobry pomysł, żeby w pokoju nastolatka znalazł się jego rower?
Nie bardzo jest gdzie go przechowywać, zwłaszcza zimą, a widziałam nieraz np. w telewizji, że wstawia się rowery do pokoju, a czasem nawet wiesza na specjalnych hakach na ścianie.
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: designerka »

Tylko jeśli on jeździ na tym rowerze, to będzie brudził ścianę. Moim zdaniem lepiej poszukać dla niego innego miejsca.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: Anita12 »

Ściana rzeczywiście może jest niezbyt fortunnym rozwiązaniem.
Natomiast widziałam takie wieszaki na rowery: https://calus-p.pl/51-wieszaki-na-rowery
I takie coś pozwala na umieszczenie pojazdu pod sufitem - tzn. on tam sobie może wisieć i nikomu nie przeszkadzać.
Plus taki, że się nie brudzi ściana i plus taki, że rower nie niszczy się gdzieś na balkonie.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: designerka »

Tylko nie wiem, czy jak dziecko często jeździ, to czy to jest dobre rozwiązanie. Ja bym jednak poszukała innego rozwiązania.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: Hyorin »

Jeśli nie ma już żadnej innej opcji to zgodziłabym się na ten pokój. Ja na szczęście mam do dyspozycji piwnicę.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: boom99 »

Posiadacze piwnic mają fart:)
U nas domek jednorodzinny niepodpiwniczony, więc bez szans, ale za to rozglądamy się za wspominanymi tu gdzies domkami ogrodowymi w takim guście:
http://ogrodosfera.pl/plastikowy-domek- ... akland-757
- można do srodka wcisnąć rowery, czy nawet skuter, i ochrona przed złą pogodą jak znalazł.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: designerka »

A to na pewno. A Ci co mają garaże - to dopiero szczęściarze. Jednakże tutaj chodzi raczej o rower jako część wyposażenia - ozdobę.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: enigmaa »

Fajnie wygląda rower powieszony na haku w pokoju nastolatka, pod warunkiem, że ten pokój nie jest bardzo mały.
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: Anita »

enigmaa pisze:Fajnie wygląda rower powieszony na haku w pokoju nastolatka, pod warunkiem, że ten pokój nie jest bardzo mały.
Ja też uważam, że taki rower może być fajnym elementem dekoracyjnym pokoju.
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Rower w pokoju nastolatka?

Post autor: tinaK »

Myślę, że rower to super sprawa. Trzeba jednak znaleźć odpowiedni sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć. Na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć na stronę dobrerowery.pl. Znajdziecie tam bowiem nie tylko rowery, ale również różnego typu akcesoria.
ODPOWIEDZ