Jedzenie do pracy

Różne porady forumowiczów: domowe, wnętrzarskie, życiowe, firmowe itp. Szukasz rady - znajdziesz. Masz wiedzę? - Podziel się
Do poczytania: Budżet domowy pod obstrzałem
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Jedzenie do pracy

Post autor: kalioppe »

Co jecie w pracy? Zabieracie jedzenie z domu, czy zamawiacie coś gotowego? Jak to wygląda u Was?
Ja zazwyczaj staram się jeść coś ciepłego. Wygodną opcją są np. gotowe zupy w płynie, np. taka zupa flaki. Nie mają sztucznych dodatków, fajnie smakują. No i można je po prostu wrzucić do torebki i zabrać do pracy, bez jakiegoś wymyślnego pakowania. Bardzo dobre rozwiązanie dla zabieganych i zdrowa alternatywa dla paskudnych zupek chińskich.
Pan Strach
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: martus566 »

Ja często robię sobie różne deserki owocowe, lub jak zostaję mi obiad z dnia wcześniejszego zabieram go do pracy, albo robię poprostu więcej aby mieć na obiad i do pracy :) Duża wygoda, gdyż rano nie musisz robić kanapek :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 530
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: kapitalna »

zupka do pracy to dobry pomysł. łatwo ją można przechowywać i nie wymaga wiele wysiłku. chyba sobie przygotuję jutro kapuśniaczek, mam taki przepis krok po kroku jak go zrobić po staropolsku . ale mi ślinka leci :)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja wolę sama przygotowywać sobie jedzenie do pracy. W ogóle nie kupuję takich gotowych zupek.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: enigmaa »

Ostatnio moim hitem na kanapki jest szynka z kurczaka, to z nią najczęściej robię kanapki do pracy, jest niskokaloryczna i dobrze smakuje.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: adik356 »

Ja od czasu do czasu lubię coś na wynos wziąć do pracy. Myślę,że sprawdzi się dobre sushi jak ktoś lubi. Ja osobiście lubię zjeść od czasu do czasu, a samej mi się nigdy nie chce przyrządzać.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: designerka »

Sushi do pracy to bardzo dobry wybór! Smaczne, wykwintne, zdrowe i sycące danie! A gdzie je kupujesz? Ja dzięki artykułowi ze strony https://katowicelove.pl/20220531485810/ ... katowicach ostatnio udałam się do Sakana Sushi & Sticks i bardzo mi smakowało! Czuć, że składniki są najwyższej jakości.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: duser »

Ja Wam powiem szczerze, że jestem ostatnio zakochana w kuchni włoskiej i po produkty z kuchni włoskiej bardzo chętnie sięgam. Jednak pamiętajcie o tym, że wszystkie te potrawy smakują najlepiej, jeśli użyjemy włoskich składników, dedykowanych do takiej kuchni. Możecie je znaleźć tutaj https://www.idelikatesy24.pl/ .
mikra
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:07 pm

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: mikra »

Polecam - https://best-market.pl/ryby-i-owoce-morza/kawior/
Nie chodzi o to, żeby zabłyszczeć takimi rzeczami, tylko skosztować czegoś innego.
Najczęściej zamykamy wśród pewnych produktów, zamiast próbować innych, otwierać się na nie.
Wydaje mi się, że to zdecydowanie lepszy kierunek. Jak to widzicie?
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Jedzenie do pracy

Post autor: dzoana »

Uważam, że czasem warto wyjść do lokalu i zjeść coś pysznego w restauracji. Jeśli lubicie odwiedzać dobre restauracje to myślę, że spodoba się Wam ta restauracja w lublinie: https://kuchniaotwarta.com/ . Serwuje ona świetne dania kuchni fushion. Jestem pewna, że ich propozycje posmakują także Wam.
ODPOWIEDZ